Вантажні перевезення та послуги вантажників у столиці

Компанії з вантажоперевезень надають послуги доставки будь-якого товару з пункту А до пункту Б на різні відстані. За виконане завдання замовник здійснює оплату перевізнику у вигляді фрахту (вартість виконаної роботи згідно з підписаним договором). Вже залежно від вантажу виконавці можуть використовувати послуги вантажників.

За період існування людства перевезення такого роду умовно пройшли 3 етапи:

  • винахід колеса, що сприяло зручному переміщенню предметів;
  • використання тварин як робочої сили;
  • використання самохідних засобів.

Винахід автомобіля змінило життя людей на краще. Це значно полегшило можливість доставки вантажу містом.

Робота з перевезення вантажу не виходить за межі договору

Наш ринок забезпечений будь-яким видом транспорту, який може здійснити доставку вантажу різної ваги та обсягу у будь-яку точку світу у найкоротші терміни. Обов’язковою умовою під час вантажоперевезення є укладення договору між клієнтом та особами, що виконують. В акті детально прописується вся інформація про особливості транспортування вантажу, деталі самого вантажу, відносини обох сторін, терміни виконання замовлення та його вартість.

Зважаючи на сучасний ритм життя, у великих містах обов’язково є транспортна служба вантажоперевезень. Володіючи широким спектром зручностей, компанія також пропонує клієнту послуги вантажників в Києві та за межами міста.

Більшість людей звикли спиратися на допомогу близьких або долати всі проблеми самостійно. Але в житті є безліч послуг, якими злочин не користуватися. Послуги вантажника повинні входити до планування квартирних та офісних переїздів.

Переваги послуги навантажувачів у Києві. Клієнт отримує великий список переваг:

  • Швидка доставка. Завдяки колективній роботі зменшується час доставки речей.
  • Економія коштів. Відсутність простою машини за рахунок швидкого виконання завдань вантажниками.
  • Цілісність та безпека всього майна.
  • Гарантія якісної роботи співробітників.

Компанія ЕКСТРАЕКОНОМ забезпечує якісне транспортування вантажу

Плануючи переїзд у нову квартиру чи офіс, важливо максимально компактно упакувати всі свої речі, тоді на транспортування піде не так багато часу.

Перше, що необхідно зібрати, це одяг, речі, текстильні речі. Все щільно запаковується у мішки, величезні повітряні пакети. У картонні коробки збираються дрібні предмети, сувеніри та книги. Кухонний посуд вимагає додаткового пакування повітряно-пухирчастою плівкою. Усі зібрані речі необхідно обов’язково маркувати та підписувати.

Всі меблі розбирається на дрібні деталі. Кожна замотується у плівку і складається у коробки. В останню чергу запаковується побутова техніка. Для неї найкраще підходять заводські коробки з пінопластом. Залишаючи заявку на забір вантажу, важливо повідомити менеджеру загальну вагу та перелік усієї великогабаритної техніки. Цінні документи та коштовності безпечніше збирати самостійно та перевозити із собою. До цього належать і ліки.

Вантажоперевезення – це копітка і важка праця. Таку роботу варто довіряти лише професійним транспортним компаніям та досвідченим вантажникам.

Экстра Эконом