Вивіз будівельного сміття після будівництва

Кількість будівельних відходів під час будівництва зростає в геометричній прогресії і якщо не вивозити вчасно, то продовження будівництва буде вкрай складно!

* Якщо вивезти сміття не вийде самостійно, потрібно звернутися до прибиральної організації з утилізації. Завдяки конкуренції між збиральними компаніями, Ви за годину позбавитеся докучливого виду мішків з пилом, цементом, трісками та тирсою.

Чому не можна викидати будівельне сміття на рівні з іншим?

Якщо у вашу голову закрадаються крамольні думки викинути будівельне сміття на рівні з побутовим, то відкиньте їх геть. Адже згідно із законом за несанкціоноване звалище передбачено адміністративний штраф у розмірі 2500 грн. Крім того, не факт, що таке сміття вивезуть, оскільки комунальні компанії завантажені і їм не вистачає потужностей навіть для вивезення звичайних побутових відходів. Відрізняються й заходи утилізації для будівельних відходів, тому розумніше і раціональніше звернутися до компанії, що спеціалізується на цьому, ніж наражати чуже здоров’я на небезпеку, та ще й з ризиком бути оштрафованим.

Фірми з вивезення сміття у місті Київ

Конкуренцію складають два десятки фірм, які вивозять будівельні відходи на звалище, зберігаючи екологічну обстановку у безпечному стані. Однак як вибрати компанію, яка стягує розумну ціну за послуги, та ще й вчасно вивозить будівельне сміття? Зверніть увагу на переваги “EXSTRAECONOM” :

  • Цілодобовий диспетчер;
  • Вивіз сміття у Києві в денний та нічний час;
  • Знижки постійним клієнтам;
  • Конкурентні тарифи на вивіз сміття, буд сміття, старих меблів та іншого непотрібного ламу.

Як це працює?

Потрібно звернутися до клінінгової служби та оформити послугу:

* Зробити замовлення за телефоном (044) 3327025 або в офісі: м.Київ, вулиця райдужна 21 а офіс 286

* Через сайт, заповнивши заявку та вказавши контакти для зв’язку.

Після чого з Вами зв’язуються для підтвердження послуги, потім висилають вантажників і вантажний автомобіль. Після завантаження та транспортування на звалище відбувається утилізація будсміття на технологічному обладнанні.

МИ ЗАВЖДИ РАДИ ВАМ ДОПОМОГТИ!

Экстра Эконом