Як перевезти шафу-купе?

У наш час шафи-купе стали дуже популярними, але вони можуть створити багато незручностей під час переїзду. Багато хто навіть не замислюється про те, що може виникнути необхідність у переїзді і, що тоді робити з шафою? Майже завжди така шафа робиться на замовлення, вона має величезні розміри, скляний фасад і розібрати, а потім ще й перевезти його, буде не так просто. Навряд чи хтось із цим зможе впоратися самостійно.

Для того, щоб перевезти шафу-купе, доведеться її повністю розібрати. Нічого не змінює те, яка у нього конструкція, хоч корпусна, хоч гвинтова. Якщо ви не маєте жодного досвіду в даній галузі, і не знаєте яку для цього потрібно взяти викрутку, як підібрати необхідну насадку на шуруповерт, то краще відразу підшукайте для цього мувінгову компанію. Фахівці, які працюють у таких компаніях, щодня стикаються з аналогічною роботою, вони займаються монтажем будь-яких меблів та її транспортуванням, все роблять швидко та якісно.

Перед тим, як підібрати відповідну компанію, виміряйте висоту кімнати, в якій стоїть шафа-купе і розмір діагоналі, оскільки ці параметри у вас обов’язково запитають співробітники будь-якої транспортної організації. Роблять це вони тому, що якщо діагональ шафи буде більшою за висоту стелі, то тоді розібрати меблі можна буде у вертикальному положенні і з цим впорається всього 2 спеціалісти. В іншому випадку шафу доведеться розбирати на підлозі, і для цього знадобиться щонайменше 4 особи.
Заздалегідь скажіть про те, чи є скляні або дзеркальні фасади у вашої шафи, тому що це додатковий ризик компанії, яка здійснюватиме перевезення, іона повинна заздалегідь підготуватися до неї. Фірма, яка цим займатиметься, дасть автомобіль, оснащений спеціальними кріпленнями, за їх допомогою фіксуються всі крихкі деталі ваших меблів усередині фургона, це дозволить довезти вантаж у необхідне місце без жодних пошкоджень.

Якщо ви вирішили все зробити самостійно, то налаштуйте себе на те, що доведеться важко попрацювати. Адже зробити таку роботу не так просто. Цей процес буде довгим та важким.

Запросіть додому друзів, вони допоможуть вам, тому що одному з цим не впорається. Наперед накресліть собі схему конструкції шафи на аркуші паперу. Надалі, вчасно виконання робіт, вона вам дуже допоможе, адже вам його треба буде ще й злагоджувати на новому місці.
Позначте крейдою всі полиці та деталі шафи. Це треба зробити для того, щоб при проведенні подальшого монтажу у вас не залишилося зайвих деталей, і ваша шафа-купе не розпалася через кілька днів на частини. Для того, щоб упакувати всі полички шафи, приготуйте скотч і пухирчасту плівку, якщо плівку не можете придбати, то знайдіть хоча б листи картону.

Акуратно вантажте в машину дзеркала та склокол. Якомога якісніше постарайтеся закріпити їх у кузові, взявши для цього мотузку та ремені.
Дотримуйтеся всіх вище перерахованих рекомендацій, і тоді ви все зробите правильно.

Экстра Эконом