Офісний переїзд Харків

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  dollarphotoclub 79864456 300x200 - Офісний переїзд Харків

  Переїзди мають виконувати професіонали. Особливо, коли йдеться про релокацію офісу. Бізнес можна перенести до будь-якого району Харкова або виконати переїзд в інше місто. У процесі переїзду на нове місце доводиться вирішувати низку складних завдань. Потрібно виконати перепланування, щоб обладнання, меблі та інші компоненти офісного інтер’єру вписалися в існуючий простір нового приміщення. Перевезти офіс швидко та недорого допоможе наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ.

  Етапи релокації офісу у Харкові

  Коли буде обрано відповідний бізнес-центр, необхідно провести комплексну підготовку при організації переїзду. Щоб перевезти всі речі без ризику пошкодження, довірте цю роботу досвідченим співробітникам нашої компанії. Вони організують та здійснять переїзд грамотно, ціна переїзду є прийнятною для всіх категорій замовників.

  Ми займаємось офісними переїздами вже багато років. Ми гарантуємо, що роботу буде виконано якісно. Наша служба переїзду бере на себе весь клопіт. Ви зможете приділити час вирішенню робочих питань. Замовивши у нас переїзд під ключ, ви можете розраховувати, що всі дії будуть виконані злагоджено, швидко. Релокація включає наступні етапи:

  У процесі переїзду потрібно перевезти безліч різних речей від габаритних шаф до побутової техніки, невеликих приладів, канцелярського приладдя. Щоб усі речі у процесі вантажоперевезення зберегли свій первісний вигляд, не можна довіряти таку роботу любителям.

  Тільки професійні вантажники зможуть правильно винести всі речі, завантажити їх у кузов відповідно до існуючих правил транспортування, а також акуратно вивантажити їх на об’єкті. Наша компанія займається організацією переїздів до Харкова, пропонуючи комплекс високоякісних послуг.

  Підготовка до транспортування офісу по Харкову

  Щоб правильно перевезти офіс у Харкові, важливо правильно запакувати речі. Швидко перевезти всі предмети можна лише в тому випадку, якщо підготовку було проведено правильно, всебічно. Заздалегідь пакуються та нумеруються всі предмети. Використовуються коробки, плівкова упаковка, пухирчасті прошарки, що виконують функцію демпфера.

  Самостійно підібрати правильне впакування не завжди можливо. В результаті поспіхом підготовлені речі можуть пошкодитися в дорозі. Перевезення речей у Харкові проводиться нерівними дорогами. Тому правильна упаковка не тільки бажана, а й обов’язкова. Ми підберемо необхідний матеріал відповідно до типу меблів, техніки, інших предметів.

  Перевезення офісу та офісних меблів Харківом

  У нас можна замовити переїзд у Харкові на найвигідніших умовах. Ми підберемо оптимальний автомобіль, який дозволить вирішити завдання будь-якої складності. У нас працюють досвідчені логісти, які оптимізують витрати замовників.

  Залежно від кількості та габаритів речей, наші фахівці запропонують оптимальний тип транспорту. Ми володіємо машинами із місткістю кузова від 3 м³ (0,5 т) до 100 м³ (23 т). У нас є сучасна вантажопідйомна техніка, що дозволяє швидко та безпечно завантажити та вивантажити всі предмети.

  Вартість переїзду під ключ у нашій компанії мінімальна. Машина з оптимальними габаритами буде максимально маневреною, але зможе перевезти всі речі. Крім того, наші фахівці прорахують маршрут і виберуть потрібний шлях. Ми враховуємо якість асфальтного покриття, завантаженість доріг у певний час доби.

  Розвантажувальні роботи за місцем прибуття офісу

  Роботи з прибуття до нового бізнес-центру вимагають не меншого професіоналізму, ніж попередні етапи. Коли вантаж доставлять на об’єкт, наші вантажники допоможуть перенести всі речі на потрібний поверх. Вони розставлять великогабаритні меблі відповідно до попередньо розробленого плану, допоможуть виконати складання та розстановку на призначені місця. В результаті переїзд вимагатиме набагато менше часу та сил.

  Внаслідок такого підходу виходить швидко доставити всі речі. Наші спеціалісти мають великий досвід проведення релокації бізнесу.

  Чому вигідно звернутися до ЕКСТРА ЕКОНОМ

  Наша компанія має великий досвід у галузі організації офісного переїзду. Наша команда спеціалістів виконує всі етапи роботи на найвищому рівні. Від кожного залежить якість послуги. Тому у нас працюють лише досвідчені, відповідальні водії, вантажники, логісти, менеджери та інші спеціалісти. Вони знайомі з усіма тонкощами релокації бізнесу. Високий професіоналізм дозволяє гарантувати високу якість сервісу.

  Замовте послугу офісного переїзду зараз. Подана вами заявка опрацьовується оперативно. Ви зможете позбавитися багатьох клопотів і проблем, швидко налагодити роботу на новому місці. Ми гарантуємо високу якість своєї роботи, оперативність.

  Экстра Эконом