Перевезення офісних меблів Київ

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Затребуваною та популярною послугою вважається перевезення офісних меблів у Києві, замовити яку можна у транспортній компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ». Ми надаємо найвигідніші тарифи, індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також наші спеціалісти підберуть вантажне таксі, розроблять оптимальний маршрут, що дозволить суттєво знизити транспортні витрати клієнтів.

  Для перевезення ми надаємо сучасні маневрені автомобілі, повністю підготовлені та пристосовані до транспортування офісних меблів:

  Щоб позбавити клієнтів зайвого клопоту, ми надаємо послуги досвідчених вантажників, що працюють у штаті компанії. Вони виконають завантаження, розвантаження, запакують меблі з використанням сучасних пакувальних матеріалів.

  Замовити перевезення офісних меблів по Києву, Київській області, а також інших містах України можна, зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами телефонів. Також тут можна ознайомитися з розцінками на вантажоперевезення.

  Вартість перевезення офісних меблів залежить від кількості вантажу, використовуваного автомобіля, кілометражу. За потреби наші фахівці нададуть професійну консультацію, допоможуть з вирішенням усіх організаційних питань.

  Отзывы
  Інна Яковенко
  5.0 rating
  Надежный и ответственный перевозчик. Всегда все четко, профессионально и вовремя. Большое вам спасибо за сотрудничество - более 8 лет. ОЧЕНЬ РЕКОМЕНДУЮ!!!!
  Вячеслав Николаев
  5.0 rating
  Пользуемся услугами уже год! Всегда быстро и качественно. Довольны. Рекомендуем от души
  Сергей Сидоренко
  5.0 rating
  Все хорошо...ребята молодцы...!
  Экстра Эконом