Перевезення офісних меблів Київ

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  virtualnyi ofis 300x156 - Перевезення офісних меблів Київ

  Облаштовуючи офіс, потрібно перевезти багато меблів. Вона може бути досить габаритною, деякі її елементи тендітні, вимагають дуже акуратного поводження. Важливо довіряти переїзди професіоналам. Вони не тільки перевезуть меблі з різними габаритами на об’єкт, але й доставлять його за потреби на потрібний поверх. Звернувшись до нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ, можна перевезти офіс і всі його меблі дуже оперативно та якісно.

  Особливості послуги перевезення офісних меблів у Києві

  Звернутися до послуг фахівців нашої компанії варто в процесі придбання нових меблів та організації переїзду. Доставка її з магазину може забрати багато часу, якщо довірити цю роботу сервісу продавця. Ми ж гарантуємо, що меблі будуть доставлені дуже швидко.

  При цьому зношені, старі шафи, дивани, інші предмети офісного інтер’єру наші фахівці за бажанням замовника можуть демонтувати та вивезти на спеціально призначене для цього звалище. Звертаючись до нашої служби переїзду, ви гарантовано заощаджуєте свій час при здійсненні перевезення.

  Наша компанія при необхідності організує переїзд в інше місто. Також ми швидко перевеземо меблі Києвом. Логісти обирають оптимальні маршрути та вантажопідйомний транспорт.

  Чому не варто перевозити меблі для офісу самостійно Києвом

  Деякі люди наважуються транспортувати меблі самостійно. Однак подібне рішення має безліч недоліків. Набагато зручніше замовити переїзд під ключ чи доставку із магазину. Якщо ж організувати доставку самостійно, можна зіткнутися з низкою труднощів:

  Перелічені фактори доводять, що замовити переїзд у Києві, доставку з магазину вигідно довірити нашій компанії. Ми гарантуємо, що на ваших меблях після транспортування не буде ніяких дефектів.

  Чому варто звернутися до ЕКСТРА ЕКОНОМ

  Замовити послуги з транспортування меблів у нашій компанії вигідно в усіх відношеннях. Ми маємо все необхідне, щоб виконати поставлені перед нами завдання швидко та якісно. Ми маємо у своєму розпорядженні необхідні транспортні засоби, робочу силу, знання та досвід у проведенні подібних робіт.

  Ціна переїзду доставки залишається незмінно прийнятною для всіх клієнтів. До нас звертаються приватні та корпоративні замовники. Вартість переїзду під ключ вас приємно здивує. Список постійних клієнтів постійно зростає. За роки своєї роботи наша компанія отримала багато позитивних відгуків. Для приватних та корпоративних клієнтів надаються оптимальні умови співпраці.

  Зверніться до наших консультантів за телефоном. Вони допоможуть організувати доставку меблів або переїзд, врахують усі умови транспортування. В результаті наші співробітники розроблять оптимальний маршрут доставки, підберуть команду вантажників та відповідний транспортний засіб. Це дозволить виконати перевезення з найменшими витратами та оперативно.

  Отзывы
  Інна Яковенко
  5.0 rating
  Надежный и ответственный перевозчик. Всегда все четко, профессионально и вовремя. Большое вам спасибо за сотрудничество - более 8 лет. ОЧЕНЬ РЕКОМЕНДУЮ!!!!
  Вячеслав Николаев
  5.0 rating
  Пользуемся услугами уже год! Всегда быстро и качественно. Довольны. Рекомендуем от души
  Сергей Сидоренко
  5.0 rating
  Все хорошо...ребята молодцы...!
  Экстра Эконом