Квартирний переїзд Дніпро

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  У разі необхідності переїхати з одного місця проживання на інше, транспортна компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ» допоможе здійснити квартирний переїзд містом Дніпро оперативно, якісно, ​​надійно та з мінімальними витратами для клієнтів. У будь-який зручний для замовників час ми доставимо до кінцевого пункту призначення меблі, особисті речі, побутову техніку, інше домашнє майно.

  Здійснюється квартирний переїзд у Дніпрі сучасними маневреними автомобілями, повністю пристосованими та підготовленими до квартирного переїзду. Залежно від кількості вантажу ми надаємо:

  Щоб позбавити клієнтів зайвого клопоту, наша компанія пропонує скористатися послугами відповідальних, досвідчених вантажників, які виконають вантажно-розвантажувальні роботи, запакують меблі та інші речі з використанням сучасного пакувального матеріалу.

  Ми пропонуємо найнижчі тарифи на переїзд квартири по Дніпру, а також Дніпропетровській області, індивідуальний підхід до кожного клієнта, підбір транспортного засобу, розробку найоптимальніших маршрутів, що дозволяє знизити транспортні витрати клієнтів.

  Экстра Эконом