Квартирний переїзд Дніпро

Форма заказа услуги
Грузчики
Пассажиры
Дата
Время
p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

У разі необхідності переїхати з одного місця проживання на інше, транспортна компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ» допоможе здійснити квартирний переїзд містом Дніпро оперативно, якісно, ​​надійно та з мінімальними витратами для клієнтів. У будь-який зручний для замовників час ми доставимо до кінцевого пункту призначення меблі, особисті речі, побутову техніку, інше домашнє майно.

Здійснюється квартирний переїзд у Дніпрі сучасними маневреними автомобілями, повністю пристосованими та підготовленими до квартирного переїзду. Залежно від кількості вантажу ми надаємо:

Щоб позбавити клієнтів зайвого клопоту, наша компанія пропонує скористатися послугами відповідальних, досвідчених вантажників, які виконають вантажно-розвантажувальні роботи, запакують меблі та інші речі з використанням сучасного пакувального матеріалу.

Ми пропонуємо найнижчі тарифи на переїзд квартири по Дніпру, а також Дніпропетровській області, індивідуальний підхід до кожного клієнта, підбір транспортного засобу, розробку найоптимальніших маршрутів, що дозволяє знизити транспортні витрати клієнтів.

Экстра Эконом