Квартирний переїзд Київ

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  skandinavskaya odnokomnatnaya kvartira s malenkoj kuxnej 1 300x225 - Квартирний переїзд Київ

  У процесі переїздів на нове місце люди стикаються із морем турбот. Щоб виконати квартирний переїзд, потрібно вирішувати безліч завдань, що для непідготовленої людини може стати справжньою проблемою. Наш сервіс переїздів у Києві дозволить виконати вантажоперевезення будь-якої складності. Професіонали нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ виконають усі дії злагоджено, відповідно до розроблених інструкцій. Ми організуємо та здійснимо переїзд грамотно, з найменшими витратами.

  Особливості послуги квартирного переїзду у Києві

  У процесі переїзду в інше місто або Києвом потрібно перевезти безліч різних речей. Наша компанія займається організацією переїзду вже багато років. Ми можемо гарантувати, що роботу буде виконано якісно. Всі клопоти ми візьмемо на себе, а ви зможете зайнятися іншими, приємнішими справами. Замовляючи переїзд під ключ, багато власників приватних будинків та квартир перевозять такі речі:

  Для кожного виду вантажів існують певні правила перевезення. Можуть бути потрібні демонтаж, упаковка. Наша служба переїзду пропонує скористатися послугами вантажників, щоб винести всі предмети та завантажити їх у автомобіль.

  Щоб усі речі у процесі вантажоперевезення зберегли свій первісний вигляд, важлива комплексна підготовка, організація переїздів у Києві. Не можна довіряти таку роботу аматорам. Співробітники нашою компанією виконають планування, проведуть комплекс робіт для правильного та безпечного перевезення речей у Києві.

  Гарантія безпеки вантажу при транспортуванні речей Києвом

  У нашій компанії можна замовити переїзд у Києві з гарантією якості. Ми маємо всі необхідні ресурси, щоб виконати поставлене завдання оперативно, чітко та злагоджено. При цьому ціна переїзду є максимально вигідною для всіх категорій замовників. Наші співробітники діють злагоджено, що дозволяє швидко доставити всі речі за вказаною адресою без пошкоджень. При наданні послуги під ключ ми виконуємо ряд дій:

  Вартість переїзду під ключ залежить від обсягу замовлення, типу речей. Наприклад, якщо потрібно перевозити антикваріат, б’ються, тендітні предмети, ціна може бути вищою. Наші логісти ретельно планують маршрут. Це дозволяє перевезти майно замовника коротким, безпечним маршрутом з хорошим дорожнім покриттям.

  Наша компанія має великий автопарк. Ми надамо автомобіль з оптимальною вантажопідйомністю. Це дозволяє оптимізувати витрати замовника.

  Чому з нами вигідно співпрацювати при квартирному переїзді

  Наша компанія гарантує не тільки високу якість сервісу, а й оперативність дій, збереження всіх цінностей замовника. Команда професіоналів подбає про те, щоб все офісне майно було доставлене на об’єкт швидко.

  Замовляючи послугу під ключ, можна розраховувати на високий комфорт. Усі речі будуть розставлені на призначені їм місця. Ми проводимо ретельне планування з огляду на особливості нового приміщення. Ви зможете швидко розпочати заселитися в нову квартиру чи будинок.

  За роки своєї роботи наша компанія отримала багато позитивних відгуків. Усі етапи роботи будуть виконані на найвищому рівні. Після подання заявки ми опрацюємо її максимально оперативно. Все буде враховано до дрібниць. Наша компанія несе відповідальність за збереження вантажів.

  Зверніться до наших уважних консультантів. Вони дадуть відповідь на всі організаційні питання. Також наші співробітники допоможуть оформити заявку. Вони врахують усі особливості та побажання клієнта щодо майбутнього офісного переїзду. Це дозволить вибрати оптимальну схему співробітництва. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені нашим сервісом.

  Отзывы
  Leonid Gorobets
  5.0 rating
  Доволен качеством. Заказал минибус на завтра на 12 водитель перезвонил вечером. Приехал на место вовремя в 11:55. Ехал быстро и аккуратно (причем, ехавший в первый день сильной гололедицы, когда в Киеве было много дтп). Цены низкие, сумма названа оперетор заранее, никаких доплат за "простой" и т.п.
  Александр Бандура
  5.0 rating
  Машина приехала вовремя, все аккуратно перенесли и довезли. В дальнейшем буду пользоваться только услугами данной фирмы.
  Саша Бондарь
  5.0 rating
  Хорошая компания для перевозок. Всё было сделано качественно и быстро.
  nekit familovЩ0.
  5.0 rating
  Перевезли квартиру очень быстро, за пару ходок, очень адекватные рабочие!
  Экстра Эконом