Квартирний переїзд Київ

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Професійну допомогу в такій клопіткій процедурі як квартирний переїзд у Києві, надає наша транспортна компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ», яка протягом багатьох років спеціалізується на перевезенні різних видів вантажів.

  Здійснюється переїзд квартири у Києві сучасними маневреними транспортними засобами, повністю пристосованими та підготовленими до транспортування меблів, особистих речей та іншого домашнього майна:

  Для зручності клієнтів ми пропонуємо скористатися послугами досвідчених вантажників, які виконають вантажно-розвантажувальні роботи, пакування меблів, інших речей з використанням сучасного пакувального матеріалу.

  Перевезення квартир по Києву, Київській області здійснюється оперативно, надійно, якісно та ​​з мінімальними витратами для клієнтів. Наші диспетчери розробляють найоптимальніші маршрути, що дозволяє суттєво знизити транспортні витрати клієнтів. Також компанія надає найвигідніші тарифи, індивідуальний підхід до кожного клієнта, організацію квартирного переїзду під ключ на професійному рівні.

  Отзывы
  Leonid Gorobets
  5.0 rating
  Доволен качеством. Заказал минибус на завтра на 12 водитель перезвонил вечером. Приехал на место вовремя в 11:55. Ехал быстро и аккуратно (причем, ехавший в первый день сильной гололедицы, когда в Киеве было много дтп). Цены низкие, сумма названа оперетор заранее, никаких доплат за "простой" и т.п.
  Александр Бандура
  5.0 rating
  Машина приехала вовремя, все аккуратно перенесли и довезли. В дальнейшем буду пользоваться только услугами данной фирмы.
  Саша Бондарь
  5.0 rating
  Хорошая компания для перевозок. Всё было сделано качественно и быстро.
  nekit familovЩ0.
  5.0 rating
  Перевезли квартиру очень быстро, за пару ходок, очень адекватные рабочие!
  Экстра Эконом