Квартирний переїзд Львів

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Транспортна компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ» є однією з найкращих на вітчизняному ринку, основним напрямком діяльності якої є квартирний переїзд у місті Львів. Ми протягом багатьох років спеціалізуємося на перевезенні вантажів різного призначення, пропонуємо найвигідніші тарифи, індивідуальний підхід до кожного клієнта, оперативне подання вантажного таксі.

  Для переїзду квартири надаються сучасні маневрені транспортні засоби, повністю підготовлені та пристосовані до перевезення меблів, особистих речей та іншого домашнього майна:

  Для позбавлення клієнтів зайвого клопоту ми пропонуємо скористатися послугами вантажників, що працюють у штаті нашої компанії. Вони виконають вантажно-розвантажувальні роботи, запакують вантаж із використанням сучасного пакувального матеріалу.

  Замовити квартирний переїзд у Львові та Львівській області можна, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами телефонів. Наші диспетчери підберуть транспортний засіб, розроблять оптимальний маршрут, що дозволить суттєво зменшити транспортні витрати клієнтів, організують професійний квартирний переїзд під ключ.

  Экстра Эконом