Квартирний переїзд Львів

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  kvartira vo vroczlave2 300x152 - Квартирний переїзд Львів

  Переїзди є затребуваною послугою у Львові. Щоб виконати цю роботу якісно, буде потрібна серйозна підготовка. Некваліфікований спеціаліст не зможе виконати квартирний переїзд правильно. В результаті це обертається серйозними проблемами. Речі, цінності, меблі, які транспортувалися неправильно, з великою ймовірністю будуть пошкоджені. Для кожного типу вантажу застосовуються певні правила у процесі вантажно-розвантажувальних робіт та перевезення. Виконати завдання гарантовано якісно зможуть співробітники нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ.

  Особливості квартирного переїзду у Львові

  Для кожного типу вантажів потрібен особливий підхід під час транспортування. Якщо організовується переїзд до іншого міста, потрібно вирішувати складні логістичні завдання. Часто речі перевозять Львовом, не виїжджаючи за його межі. У цьому випадку організація переїзду проводиться за іншим алгоритмом.

  Терезкі речі важливо не тільки правильно упаковати, а й грамотно встановити в кузові автомобіля. Команда досвідчених, кваліфікованих вантажників нашої служби переїзду зможе впоратися з будь-яким поставленим завданням. Вони правильно зафіксують як габаритні, так і дрібні речі, що дозволить уникнути пошкодження та деформації у процесі переїзду.

  Ми проводимо організацію переїздів у Львові різної складності. Замовте машину з вантажниками для здійснення якісного та швидкого транспортування речей, меблів, цінностей.

  Гарантія збереження вантажу при переїзді Львовом

  Наш сервіс переїзду у Львові дозволяє виконати транспортування речей не тільки швидко, а й з гарантією їхньої збереження.

  У кожному випадку потрібно знати, в якому положенні повинен транспортуватися об’єкт, як правильно його фіксувати та встановлювати всередині кузова автомобіля. Для цього наші автомобілі обладнані спеціальними тросами, розтяжками та іншими необхідними засобами фіксації.

  Ми виконуємо перевезення речей у Львові відповідно до чинних інструкцій.  Ми забезпечуємо нерухомість усіх предметів. Підвищена вібрація, що у процесі перевезення, нічого очікувати впливати на предмети, цінності. Ми гарантуємо, що об’єкт буде доставлений до призначення без найменших дефектів.

  Особливості перевезення тендітних вантажів під час квартирних переїздів

  У нас можна замовити переїзд у Львові будь-якої складності. Ми гарантуємо збереження навіть крихких предметів:

  Титкі речі вимагають до себе особливого ставлення. Так, столові прилади, виконані з матеріалів, що б’ються, упаковують у картонні коробки. Кожен предмет упаковується окремо у гофрокартон. Коробка жорстко фіксується усередині кузова.

  Для перевезення стекол, дзеркал застосовують спеціальні кріпильні конструкції, наприклад, піраміду. За допомогою спеціальних фіксаторів тендітні габаритні вироби міцно кріпляться на стендах. В результаті можна перевозити багато скляних, дзеркальних листів, які не стикатимуться між собою.

  Чому вигідно звернутися за транспортуванням до ЕКСТРА ЕКОНОМ?

  Довіряючи переїзду під ключ нашої компанії, ви отримуєте високий сервіс обслуговування. Ми доставимо речі в цілості та збереження на ваш об’єкт. Для цього ми маємо у своєму розпорядженні все необхідне. Ціна переїзду залишається незмінно прийнятною для всіх категорій замовників. Комплексна робота команди наших спеціалістів дозволяє запропонувати вам найкращі ціни. Вартість переїзду під ключ залежить від дальності перевезень, складності та обсягу замовлення.

  У нас працюють лише досвідчені, кваліфіковані співробітники. Маршрут буде прокладено найбільш рівною трасою. Також ми доставляємо вантаж дуже оперативно. З моменту подання заявки, яка обробляється в найкоротші терміни, до розробки маршруту та транспортування вантажу на об’єкт проходить короткий проміжок часу. Машина може бути подана на об’єкт вже за півгодини після звернення до нашої компанії.

  Зверніться до наших уважних консультантів за телефоном або у формі зворотного зв’язку. Вони дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, щодо організації та проведення перевезення. З ними можна обговорити всі деталі транспортування, підібрати оптимальні для вас умови. Менеджери допоможуть оформити заявку, врахують усі побажання. Після цього ми виконаємо ваше замовлення якісно, швидко та з мінімальними витратами.

  Зверніться до нашої компанії для квартирного переїзду у Львові. Ми гарантуємо високу якість своєї роботи. Наші співробітники проведуть комплексну підготовку майбутніх робіт. Це дозволяє виключити ймовірність помилок під час транспортування речей. У нас можна замовити також послуги вантажників, монтажників, такелажників тощо. Подзвоніть у зручний для вас час. Наш сервіс працює цілодобово, без вихідних.

  Экстра Эконом