Квартирний переїзд Одеса

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  1274x849 0xac120002 4494378281548065723 300x200 - Квартирний переїзд Одеса

  Часто трапляються ситуації, коли потрібно перевезти різні предмети, речі. Причому зробити це потрібно оперативно, акуратно та з мінімальними витратами сил, грошей та часу. Довіряти переїзди потрібно фахівцям. Наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ займається перевезеннями різного типу. Великий досвід проведення різних вантажів дозволяє нам виконати квартирний переїзд в Одесі швидко, якісно, з гарантією збереження вантажу.

  Особливості квартирного переїзду в Одесі

  Перевезення Одесою або переїзд в інше місто виконується нашою компанією у зручний для вас час. Ми можемо гарантувати, що роботу буде виконано на найвищому рівні. Наша команда складається з досвідчених професіоналів, які знають про всі тонкощі організації переїзду, транспортування різних вантажів. Ми виконаємо завдання будь-якої складності. Вам достатньо лише зателефонувати до нашої служби переїзду та замовити необхідний вид перевезень.

  Звернувшись до нас для організації переїздів в Одесі, ви можете скористатись такими послугами:

  Ми не тільки організуємо та здійснимо перевезення речей в Одесі, а й надамо повний спектр послуг, який потрібний у конкретному випадку. Наші вантажники запакують усі необхідні речі, спустять і піднімуть їх на поверх, допоможуть розпакувати, зібрати меблі, розставити речі у вказаних замовником місцях.

  Наш сервіс переїзду в Києві дозволяє для кожного замовника уникнути багатьох проблем. Вам не потрібно витрачати багато часу на проведення кожного етапу перевезень. Просто зверніться до нашої компанії. Ми оперативно приїдемо на об’єкт та допоможемо транспортувати практично будь-які речі, меблі, техніку тощо.

  Наші можливості для здійснення переїзду квартири в Одесі

  Для виконання будь-якого поставленого завдання ми маємо все необхідне. А головне –  ми маємо великий досвід у проведенні подібних робіт. Ціна переїзду залишається прийнятною для всіх замовників. Завдяки цьому ми перевозимо будь-які вантажі акуратно, оперативно, відповідно до чинного законодавства.

  У нашому автопарку є машини з різною місткістю кузова. Це дозволяє підібрати оптимальний тип транспортного засобу відповідно до особливостей вантажу. Для перевезення відносно невеликої кількості малогабаритних речей більше підійде маленький автомобіль. Він швидкий, маневрений. Вартість переїзду під ключ буде мінімальною.

  Якщо ж потрібно перевезти багато речей, габаритну техніку, обладнання, знадобиться машина з великою місткістю кузова. За один раз можна буде транспортувати усі речі. Це значно прискорює перевезення. Для будь-яких потреб ми готові запропонувати оптимальний варіант. Замовити переїзд в Одесі у нас можна у зручний для вас час.

  Чому з ЕКСТРА ЕКОНОМ вигідно переїжджати

  Бажаючи швидко перевезти різні вантажі, не пошкодивши їх у процесі транспортування, зверніться до нашої компанії. Ми гарантуємо високу якість своєї роботи. Наші фахівці допоможуть завантажити речі в кузов відповідно до існуючих вимог. Наприклад, холодильник потрібно перевозити виключно у вертикальному положенні. У пральної машини потрібно додатково фіксувати барабан, інакше він під час транспортування розбовтається. Крихкі речі та матеріали вимагають особливо жорсткої фіксації. При цьому використовуються спеціальні пристрої, фіксатори.

  Не знаючи всіх тонкощів, непрофесіонал може завдати шкоди обладнанню, техніці, меблям та іншим предметам, які вимагають перевезення. У деяких випадках навіть невеликий удар призводить до виходу техніки з ладу, а на поверхнях матеріалів панелей можуть залишитися тріщини, деформації. Щоб цього не сталося, довірте перевезення професіоналам. Ми врахуємо особливості вантажу, що перевозиться, і запропонуємо оптимальний спосіб його перевезення.

  Наша компанія займається перевезеннями багато років. За цей час ми змогли здобути довіру клієнтів. Список постійних приватних та корпоративних замовників постійно збільшується. Ціна на послуги, що надаються нами, залишається прийнятною для всіх клієнтів. Відповідальність, акуратність та оперативність дозволяють нам вирішувати навіть найскладніші завдання. Незалежно від габаритів, типу вантажу, він буде доставлений у вказаний пункт швидко.

  Повний спектр додаткових послуг значно підвищує якість обслуговування. Ми застосовуємо сучасне впакування, яке підбирається в залежності від типу вантажів.

  Замовлення обробляється оперативно. Команда фахівців прибуде за вказаною адресою у зручний для вас час. Квартирний переїзд під ключ – зручна послуга, яка має сьогодні великий попит. Зверніться за телефоном до наших консультантів для уточнення всіх необхідних питань. Ви залишитеся задоволені нашим сервісом, якістю вантажних перевезень.

  Экстра Эконом