Міжміський квартирний переїзд

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Багато людей дуже часто змінює місце проживання, тому міжміський квартирний переїзд вважається однією з найбільш затребуваних та популярних послуг. Виконати переїзд самостійно, не маючи транспорту, дуже складно та проблематично. Тому за необхідності рекомендуємо звернутися за допомогою до транспортної компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ», яка протягом багатьох років спеціалізується на перевезенні різних видів вантажів, а також квартирному переїзді між містами. З мінімальними витратами для клієнтів ми перевеземо:

  Виконується квартирний переїзд в інше місто сучасними маневреними автомобілями, повністю пристосованими та підготовленими до транспортування, оснащеними надійними кріпильними пристроями, інструментами та механізмами, що забезпечують збереження вантажу на всьому маршруті пересування.

  Для зручності клієнтів ми пропонуємо скористатися послугами досвідчених, відповідальних вантажників, що працюють у штаті нашої компанії. Вони здійснять завантаження, розвантаження, пакування вантажу з використанням сучасних пакувальних матеріалів. Зателефонувавши до нашої компанії, можна замовити квартирний переїзд у багатьох містах України за найбільш вигідними тарифами.

  Экстра Эконом