Міжміський квартирний переїзд

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  stilnaya kvartira v stile loft iz kieva 1 300x169 - Міжміський квартирний переїзд

  Переїзди в інше місто завжди пов’язані з великим клопотом. Довіривши цю роботу професіоналам, можна уникнути багатьох проблем. Наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ виконає квартирний переїзд в інше місто в максимально стислий термін. Ми працюємо в галузі вантажоперевезень вже багато років. Великий досвід, а також відповідальне ставлення до своєї роботи дозволяють нам гарантувати, що переїзд до іншого міста буде організовано на найвищому рівні.

  Особливості послуги квартирного переїзду в інше місто

  Щоб транспортувати меблі, оргтехніку, особисті речі та інші предмети на дальню відстань, їх потрібно правильно підготувати до цього. Тому організація переїзду є комплексним заходом. Команда наших досвідчених співробітників виконає повний спектр послуг під час підготовки та транспортування різних вантажів.

  У нас для цього є все необхідне:

  Вигідно замовити переїзд під ключ. Ми виконаємо повний спектр робіт поетапно, що дозволяє запропонувати максимально комфортні умови співпраці. Вартість переїзду під ключ оптимізована, тому що ми вибираємо оптимальні рішення для кожного конкретного замовлення. Ціна послуг у нашій компанії є вигідною для всіх категорій замовників.

  Як відбувається міжміський квартирний переїзд

  Перевезення вантажів на далекі відстані потребує комплексної підготовки. Тільки в цьому випадку можна буде перевезти всі речі, в тому числі й тендітні, в цілості та безпеці. Для цього у нашій компанії створено всі умови. Ви зможете замовити повний спектр послуг під час організації вантажоперевезення особистих речей в інше місто.

  Команда досвідчених фахівців допоможе підготувати вантаж до транспортування. Габаритні меблі можна розібрати, а потім упакувати всі предмети, використовуючи спеціальні захисні матеріали. Вантажники винесуть ваші речі вниз навіть із верхнього поверху багатоповерхівки. Вони міцно зафіксують усі предмети всередині кузова, а після прибуття перенесуть їх у нову квартиру. Наші кваліфіковані майстри зберуть меблі, допоможуть розставити її на відповідні місця у житлі.

  Використовуються сучасні пакувальні матеріали, що дозволяє убезпечити крихкі предмети, матеріали від пошкодження. Наші співробітники використовують такі різновиди упаковки:

  У нас ви зможете замовити послугу з транспортування вантажів будь-якої складності за прийнятною вартістю. Ми гарантуємо, що всі речі, техніка, меблі та інші предмети будуть доставлені в пункт призначення в початковому вигляді. Ми відповідаємо за вантаж, який перевозимо.

  Переваги ЕКСТРА ЕКОНОМ при переїзді квартири

  Звернувшись до нашої компанії, ви можете розраховувати на високу якість сервісу. Нашими перевагами є:

  Якщо ви бажаєте переїхати в інше місто, зверніться до нашої компанії. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені якістю наших послуг.

  Экстра Эконом