Міжміський офісний переїзд

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Із розширенням бізнесу необхідною послугою для багатьох компаній є міжміський офісний переїзд, який надійно, швидко та якісно виконає транспортна компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ». Ми надаємо сучасні маневрені транспортні засоби різної вантажопідйомності, які повністю пристосовані та підготовлені до перевезення різних видів вантажів, оснащені надійними кріпильними пристроями, інструментами та механізмами, що забезпечує збереження вантажу на всьому шляху прямування. Із мінімальними витратами для клієнтів, ми перевеземо до іншого міста:

  Залежно від кількості вантажу, ми пропонуємо газель з довгою або короткою базою, мінібус або максібус з різним об’ємом кузова, а також вантажні автомобілі більшої тоннажності.

  Замовити міжміський офісний переїзд у Києві, Київській області, Дніпрі, Харкові, Одесі, Миколаєві, інших містах України за найбільш вигідними тарифами можна, зателефонувавши нам за вказаними номерами телефонів. Наші фахівці нададуть допомогу у вирішенні всіх організаційних питань, запропонують скористатися послугами вантажників для виконання вантажно-розвантажувальних робіт та пакування вантажу.

  Отзывы
  Славик Которой
  5.0 rating
  Прекрасные грузчики,адекватный диспетчер,смешная цена,2 раза переносил-все сделали быстро,большое спасибо !
  L.K Smith
  5.0 rating
  Я всем довольна лично. Водитель выполнил бесплатно роль грузчика, помог донести вещи. Всё вовремя, водитель вежливый. Никаких царапин, грязи, вмятин и прочего. Всё цивильно, спасибо. Цены радуют.
  Evgeniya Adamchik
  5.0 rating
  Все сработано четко,в сроки!Будем обращаться!Цены адекватные.
  Экстра Эконом