Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  00914692 n1 300x240 - Дніпро-Київ

  Часто трапляються ситуації, коли потрібно перевезти габаритні предмети, речі. Причому зробити це потрібно оперативно, акуратно та з мінімальними витратами сил, грошей та часу. В цьому випадку найкращим рішенням стануть попутні вантажоперевезення. Наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ займається транспортуванням вантажів різного типу. Великий досвід у проведенні попутних вантажоперевезень меблів, техніки, речей тощо дозволяє нам гарантувати, що робота буде виконана на найвищому рівні.

  Особливості послуги попутних перевезень Дніпро – Київ

  Попутні вантажоперевезення будматеріалів чи інших цінностей передбачає, що замовник орендує машину разом із іншими замовниками. Це дозволяє суттєво заощадити. Однією з головних переваг є низька ціна попутних вантажоперевезень. Потрібно заплатити лише за те місце, яке займає вантаж у кузові транспортного засобу. Наша компанія організує вантажоперевезення до Дніпра чи Києва на вигідних для вас умовах.

  Наша команда складається лише з досвідчених професіоналів, які знають про всі тонкощі перевезень. Вам достатньо лише зателефонувати за номером гарячої лінії та замовити попутні перевезення у зручний для вас час.

  Звернувшись до нашої компанії, ви можете перевезти таке:

  Ми виконаємо на найвищому рівні попутні вантажоперевезення особистих речей, техніки, меблів, конструкцій та інших предметів.

  Додаткові послуги при попутних перевезеннях з Дніпра до Києва

  Розрахунок вартості попутних перевезень виконується за прозорим тарифом. На ціну впливає вага, обсяг та тип вантажу, а також віддаленість пункту призначення. Ми виконаємо попутні перевезення дешево. Ми оптимізуємо витрати клієнтів. Ціна вантажоперевезень по Україні до 2 тонн або машинами іншого обсягу вас приємно здивує.

  Крім послуги попутних перевезень ми пропонуємо комплекс дій, які дозволять виконати транспортування у максимально зручному для вас форматі:

  Це дозволяє для кожного замовника уникнути багатьох проблем. Вам не потрібно витрачати багато часу на проведення кожного етапу перевезень. Просто зверніться до нашої служби для організації вантажоперевезення у Київ чи Дніпро. Ми оперативно подамо машину на об’єкт, допоможемо транспортувати практично будь-які речі, меблі, техніку тощо.

  Наші можливості при попутних вантажоперевезеннях

  Для виконання будь-якого поставленого завдання ми маємо все необхідне. А головне – ndash; ми маємо великий досвід у проведенні подібних робіт. Завдяки цьому ми перевозимо будь-які вантажі акуратно, оперативно, відповідно до чинного законодавства.

  Повний спектр додаткових послуг значно підвищує якість обслуговування. Ми застосовуємо сучасне впакування, яке підбирається в залежності від типу вантажів.

  У нашому автопарку є машини з різною місткістю кузова. Це дозволяє підібрати оптимальний тип транспортного засобу відповідно до особливостей вантажу. Для перевезення відносно невеликої кількості малогабаритних речей більше підійде маленький автомобіль. Він швидкий, маневрений. Вартість перевезення у цьому випадку буде мінімальною.

  Якщо ж потрібно перевезти багато речей, габаритну техніку, обладнання, знадобиться машина з великою місткістю кузова. Це значно прискорює перевезення. Для будь-яких потреб ми готові запропонувати оптимальний варіант. Попутні вантажоперевезення дозволяють знизити ціну навіть під час транспортування негабаритних вантажів, великої кількості речей.

  Чому з ЕКСТРА ЕКОНОМ вигідно перевозити вантаж з Дніпра до Києва?

  Бажаючи швидко перевезти різні вантажі, не пошкодивши їх у процесі транспортування, зверніться до нашої компанії. Ми гарантуємо високу якість своєї роботи. Наші фахівці допоможуть завантажити речі в кузов відповідно до існуючих вимог.

  Наприклад, холодильник потрібно перевозити виключно у вертикальному положенні. У пральної машини потрібно додатково фіксувати барабан, інакше він під час транспортування розбовтається. Крихкі речі та матеріали вимагають особливо жорсткої фіксації. При цьому застосовуються спеціальні пристрої, такелаж, кріплення.

  Не знаючи всіх тонкощів, непрофесіонал може завдати шкоди обладнанню, техніці, меблям та іншим предметам, які вимагають перевезення. У деяких випадках навіть невеликий удар призводить до виходу техніки з ладу, а на поверхнях матеріалів панелей можуть залишитися тріщини, деформації. Щоб цього не сталося, довірте перевезення професіоналам. Ми врахуємо особливості вантажу, що перевозиться, і запропонуємо оптимальний спосіб його перевезення.

  Наша компанія займається перевезеннями багато років. За цей час ми змогли здобути довіру клієнтів. Список постійних приватних та корпоративних замовників постійно збільшується. Ціна на послуги, що надаються нами, залишається прийнятною для всіх клієнтів. Відповідальність, акуратність та оперативність дозволяють нам вирішувати навіть найскладніші завдання. Незалежно від габаритів, типу вантажу, він буде доставлений у вказаний пункт швидко.

  Отзывы
  Наталья Калинина
  5.0 rating
  Поездка была из Днепра в Киев. Все прошло быстро и без проблем. Спасибо Виталию за хорошую работу.
  Экстра Эконом