Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Замовити попутні вантажоперевезення за маршрутом Дніпро–Київ, а також у зворотному напрямку, за найнижчою ціною можна у транспортній компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ», яка протягом багатьох років спеціалізується на регулярних перевезеннях на території України.

  Попутна доставка вантажів – це транспортування продукції в точки, розташовані по лінії проходження маршруту. Така доставка вважається найбільш комфортною і вигідною, дозволяє оптимізувати транспортні витрати як замовникам, так і виконавцю. Попутні вантажоперевезення – це затребувана послуга завдяки:

  Економічно вигідною попутна доставка вантажів вважається завдяки тому, що клієнти оплачують тільки вантаж, що перевозиться, а не повністю все вантажоперевезення. Виконавець же не відправляє на маршрут порожню машину.

  У штаті нашої компанії працюють досвідчені співробітники (відповідальні вантажники, водії з багаторічним стажем водія, диспетчери). Для попутних перевезень вантажів Дніпро–Київ, надаються сучасні транспортні засоби різної вантажності, повністю пристосовані та підготовлені до транспортування вантажів.

  Отзывы
  Наталья Калинина
  5.0 rating
  Поездка была из Днепра в Киев. Все прошло быстро и без проблем. Спасибо Виталию за хорошую работу.
  Экстра Эконом