Київ-Біла Церква

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Перевезення побутової та великогабаритної техніки, особистих речей, цінностей – складне завдання, з яким непідготовлена людина не впорається. Довірити попутні перевезення за напрямом Київ-Біла Церква потрібно професіоналам. У нашій компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ працює висококваліфікований персонал. Ми виконаємо попутні вантажоперевезення меблів, матеріалів, товарів швидко та недорого. Наявний досвід та ресурси дозволяють нам гарантувати, що вантаж буде транспортований без пошкоджень та у встановлені договором терміни.

  Особливості послуги попутного перевезення вантажу Київ-Біла Церква

  Попутні вантажоперевезення будматеріалу, техніки, документів, товарів та інших цінностей дозволяє знизити вартість послуги. В одному кузові одночасно перевозять кілька замовлень. Тому кожен клієнт оплачує вантажоперевезення у напрямку Київ-Біла Церква пропорційно до місця, яке займає його вантаж у машині.

  Порушуючи правила транспортування техніки, матеріалів, конструкцій, їх можна пошкодити. У результаті вони передчасно виходять із ладу. Щоб уникнути серйозних збитків, довірте підготовку та організацію попутних вантажоперевезень особистих речей, цінностей, товарів. нашим досвідченим співробітникам. Усі члени команди виконують комплекс дій злагоджено:

  При потребі ми виконаємо попутні вантажоперевезення негабаритних вантажів. Ми маємо все необхідне, щоб вирішувати завдання будь-якої складності.

  Які речі можна попутно перевозити з Києва до Білої Церкви

  Наша компанія надає послуги попутних перевезень на вигідних умовах. Існують певні правила транспортування тих чи інших різновидів техніки, матеріалів. Так, наприклад, холодильник після транспортування повинен залишатися у вертикальному положенні 4-6 годин. У цей час його не включають до електричної мережі. За цей час компресорна олія повернеться у вихідне положення.

  У нашій компанії ви можете замовити попутні перевезення різної побутової та офісної техніки, товарів, будматеріалів. Наша компанія при виконанні вантажоперевезення до Білої Церкви або Києва транспортує такі предмети:

  Ми виконаємо роботи швидко та якісно. Вартість попутних перевезень залежить від обсягу, маси вантажу. Можна відправити замовлення до будь-якого населеного пункту на проміжку між Києвом та Білою Церквою. Розрахунок вартості попутних перевезень виконується за зрозумілою методикою. Вартість не змінюється, узгоджується із замовником. Ми пропонуємо оптимальну ціну вантажоперевезення по Україні до 2 тонн або машинами іншої вантажопідйомності.

  Правила попутного транспортування вантажу Київ-Біла Церква

  Вантажоперевезення до Києва, Білої Церкви доставка вантажів здійснюється відповідно до встановлених правил:

  Відповідальність за збереження вантажу під час усіх етапів транспортування покладається на наших фахівців. Ми гарантуємо, що речі, техніка, матеріали будуть доставлені на об’єкт у справному стані без пошкоджень.

  Чому з ЕКСТРА ЕКОНОМ вигідно перевозити вантаж

  Звертаючись до нашої компанії, ви можете не сумніватися, що вантаж буде перевезений акуратно, у необхідний термін. Ціна перевезень залишається доступною для кожного замовника. Завдяки відповідальній, сумлінній роботі ми отримуємо безліч позитивних відгуків, що змогли завоювати хорошу репутацію. До нас звертаються як приватні, так і корпоративні клієнти.

  Ми підберемо відповідний вид транспортного засобу, який дозволить здійснити перевезення з мінімальними витратами. Тому ми гарантовано виконаємо будь-яке завдання, поставлене замовником.

  Задати питання можна нашим консультантам по телефону. Зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок.

  Экстра Эконом