Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Попутні перевезення у напрямку Київ-Черкаси потребують комплексної підготовки та планування. Це затребувана послуга серед приватних замовників, так і представників бізнесу. При попутних вантажоперевезеннях меблів, техніки, особистих речей, товарів не доведеться. оплачувати оренду усієї вантажної машини. Ви сплачуєте пропорційно тільки ту частину простору в кузові, який займає ваш вантаж. Попутні вантажоперевезення будматеріалів, товарів, цінностей, обладнання та інших предметів варто довірити професіоналам. Наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ виконає доставку матеріальних цінностей недорого.

  Особливості послуги попутних перевезень Київ-Черкаси

  Наша компанія може гарантувати, що техніка, конструкції, матеріали та інші цінності будуть транспортовані без пошкоджень та у встановлені договором терміни. Ми виконаємо попутні вантажоперевезення особистих речей, товарів, антикваріату, транспортних засобів та інших предметів.

  Варто врахувати, що порушуючи правила при транспортуванні, конструкції, техніку, пристрої можна пошкодити. У результаті вони передчасно виходять із ладу. Щоб уникнути непередбачених витрат, замовити попутні перевезення варто у нашій компанії. Досвідчені фахівці допоможуть перевезти навіть найтендітніші речі. Під час вантажоперевезення до Києва, Черкас або інших міст гарантується збереження цінностей, речей замовника під час транспортування.

  Існують певні правила перевезення тих чи інших різновидів вантажів. Так, наприклад, холодильник після транспортування повинен залишатися у вертикальному положенні навіть після прибуття до пункту призначення. У цей час техніку не включають до електричної мережі, щоб компресорна олія повернулася у вихідне положення.

  Можна організувати попутні вантажоперевезення негабаритних вантажів. До них відносяться конструкції, обладнання, які через нестандартні розміри або масу не можуть бути транспортовані у відкритому або закритому кузові, контейнері. Це вантажі, один із параметрів яких перевищує стандартні показники.

  Різновиди вантажів, які можна перевозити попутно з Києва до Черкас

  У нашій компанії ви можете замовити послуги попутних перевезень різних речей, цінностей, конструкцій. Не дозволяється перевозити в кузові одночасно з іншими предметами вибухонебезпечні речовини, матеріали із сильним запахом, зброю та інші заборонені предмети. Ми виконаємо вантажоперевезення до Черкас наступних предметів, товарів:

  Ми організуємо та виконаємо попутні перевезення дешево. Наші співробітники можуть виконати демонтаж великих розбірних конструкцій. Використовується сучасна упаковка, такелажне та вантажопідйомне обладнання. Ціна вантажоперевезення по Україні до 2 тонн мінімальна. Але за потреби ми використовуємо автомобілі більшої вантажопідйомності. Ціна попутних перевезень залишається прийнятною для приватних та корпоративних замовників.

  Чому вигідно звертатися до ЕКСТРА ЕКОНОМ за транспортуванням вантажів

  У нас ви зможете оформити замовлення на найвигідніших умовах. Наші спеціалісти розроблять оптимальний маршрут, допоможуть отримати дозвіл на перевезення, оформити потрібну документацію. Ми гарантуємо гідну якість своєї роботи. Наші фахівці допоможуть підібрати необхідний вид транспорту, забезпечать збереження вантажу під час перевезення.

  Розрахунок вартості попутних перевезень виконується за прозорою методикою. Замовити перевезення ви зможете у нашій компанії недорого. Ми оперативно опрацьовуємо заявку, узгоджуємо всі деталі. Наша компанія здобула гарну репутацію в галузі вантажних перевезень. Ми пропонуємо для своїх замовників такі послуги:

  Завдяки комплексному підходу до надання послуг з перевезення, швидкої організації процесу, ми здобули хорошу репутацію.

  Замовте послугу попутних перевезень Київ-Черкаси у нашій компанії. Ми приймаємо заявки цілодобово. Транспортування виконується оперативно. Менеджери оперативно опрацюють заявку. Зателефонуйте нам або замовте зворотний зв’язок. Наш консультант передзвонить вам, відповість на запитання, прийме заявку.

  Экстра Эконом