Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Перевезення побутової та великогабаритної техніки, особистих речей, цінностей є складним завданням, з яким непідготовлена людина не впорається. Довірити попутні перевезення за напрямом Київ-Чернівці потрібно професіоналам. У нашій компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ працює висококваліфікований персонал. Ми виконаємо попутні вантажоперевезення меблів, матеріалів, товарів швидко та недорого. Наявний досвід та ресурси дозволяють нам гарантувати, що вантаж буде транспортований без пошкоджень та у встановлені договором терміни.

  Особливості послуги попутного вантажоперевезення Київ-Чернівці

  Попутні вантажоперевезення будматеріалу, техніки, документів, товарів та інших цінностей дозволяє знизити вартість послуги. В одному кузові одночасно перевозять кілька замовлень. Тому кожен клієнт оплачує вантажоперевезення у напрямку Київ-Чернівці пропорційно до місця, яке займає його вантаж у машині.

  Порушуючи правила транспортування техніки, матеріалів, конструкцій, їх можна пошкодити. У результаті вони передчасно виходять із ладу. Щоб уникнути серйозних збитків, довірте підготовку та організацію попутних вантажоперевезень особистих речей, цінностей, товарів. нашим досвідченим співробітникам. Усі члени команди виконують комплекс дій злагоджено:

  При потребі ми виконаємо попутні вантажоперевезення негабаритних вантажів. Ми маємо все необхідне, щоб вирішувати завдання будь-якої складності.

  Які речі можна перевозити попутним транспортуванням

  Наша компанія надає послуги попутних перевезень на вигідних умовах. Існують певні правила транспортування тих чи інших різновидів техніки, матеріалів. Так, наприклад, холодильник після транспортування повинен залишатися у вертикальному положенні 4-6 годин. У цей час його не включають до електричної мережі. За цей час компресорна олія повернеться у вихідне положення.

  У нашій компанії ви можете замовити попутні перевезення різної побутової та офісної техніки, товарів, будматеріалів. Наша компанія при виконанні вантажоперевезення до Чернівців чи Києва транспортує такі предмети:

  Ми виконаємо роботи швидко та якісно. Вартість попутних перевезень залежить від обсягу, маси вантажу. Можна відправити замовлення до будь-якого населеного пункту на проміжку між Києвом та Чернівцями. Розрахунок вартості попутних перевезень виконується за зрозумілою методикою. Вартість не змінюється, узгоджується із замовником. Ми пропонуємо оптимальну ціну вантажоперевезення по Україні до 2 тонн або машинами іншої вантажопідйомності.

  Чому варто звернутися до ЕКСТРА ЕКОНОМ за вантажоперевезенням?

  Звертаючись за допомогою в організації попутних перевезень до нашої компанії, ви отримуєте широкий спектр переваг. Ми виконаємо вантажоперевезення до Києва чи Чернівців, в інші міста України на вигідних умовах. Ми організували комфортний сервіс для всіх наших клієнтів.

  Комплекс робіт виконають наші кваліфіковані спеціалісти. У нашому штаті є лише досвідчені, кваліфіковані фахівці:

  Комплексна робота кожного учасника нашої команди дозволяє виконати попутні перевезення на найвищому рівні. До того ж, оптимізація витрат дає можливість запропонувати вам найкращі ціни.

  Замовити послугу попутних вантажоперевезень ви можете у формі зворотного зв’язку або за телефоном. Задати питання про транспортування, оплату, інші нюанси співпраці можна нашим співробітникам. Наш сервіс працює цілодобово. Зателефонуйте нам або замовте зворотний зв’язок.

  Экстра Эконом