Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  002 300x118 - Київ-Дніпро

  Перевезти вантажі різного призначення з Києва до Дніпра або у зворотному напрямку може знадобитися як  приватним, так і корпоративним замовникам. Одним із добрих рішень стане замовлення попутних вантажоперевезень. Якщо зайняти весь кузов автомобіля не вдається, то можна доповнити його товарами, речами інших замовників. У цьому випадку ціна послуги буде набагато нижчою. Попутні вантажоперевезення меблів, техніки, виробничого обладнання, особистих речей на найвищому рівні організує наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ.

  Особливості послуги попутного транспортування вантажу з Києва до Дніпра

  Для тих, хто вирішив замовити попутні перевезення, наша компанія пропонує послуги транспортування на найвигідніших умовах. Навіть у ході транспортування речей на таку дальню відстань ми гарантуємо їхню безпеку.

  Наша компанія працює у сфері вантажоперевезень багато років. За цей час ми здобули довіру замовників та гарну репутацію, якою цінуємо. Тому ми відповідально ставимося до своєї роботи, можемо вирішувати завдання будь-якої складності під час перевезення вантажів. Щоб виконати попутні вантажоперевезення будматеріалів, техніки, ТМЦ, інших предметів потрібно врахувати кілька нюансів:

  У нашій компанії ви можете замовити послуги попутного перевезення недорого. При необхідності ми виконаємо розбирання та збирання габаритних меблів. У розібраному вигляді її набагато безпечніше транспортувати трасою. Ми виконаємо попутні перевезення дешево.

  Додаткові послуги та можливості під час вантажних перевезень Київ – Дніпро

  Розрахунок вартості попутних перевезень виконується за зрозумілим, простим тарифом. На ціну впливає вага, обсяг та тип вантажу, а також віддаленість пункту призначення. Ми оптимізуємо витрати клієнтів. Ціна вантажоперевезень по Україні до 2 тонн або машинами іншого обсягу вас приємно здивує.

  Крім вантажоперевезень у Київ, Дніпро ми пропонуємо комплекс дій, які дозволять виконати транспортування у максимально зручному для вас форматі:

  Це дозволяє для кожного замовника уникнути багатьох проблем. Вам не потрібно витрачати багато часу на проведення кожного етапу перевезень. Просто зверніться до нашої служби для організації вантажоперевезення у Дніпро або Київ. Ми оперативно подамо машину на об’єкт, допоможемо транспортувати практично будь-які речі, меблі, техніку тощо. Ціна попутних перевезень залишається прийнятною для всіх категорій замовників.

  Чому з ЕКСТРА ЕКОНОМ вигідно попутно транспортувати вантаж?

  Звертаючись за допомогою в організації попутних перевезень до нашої компанії, ви отримуєте безліч переваг. Вам не потрібно витрачати свій час, сили на вирішення складних завдань, наприклад, планування логістики, правильне навантаження в кузов та кріплення речей, товарів, цінностей. Усі роботи оперативно та акуратно виконають наші співробітники.

  Ми працюємо у сфері перевезень багато років. За цей час ми здобули хорошу репутацію серед замовників завдяки відповідальності та високій якості сервісу. Ми відповідаємо за збереження вантажу при транспортуванні, гарантуємо, що будматеріали, меблі, техніка будуть доставлені на об’єкт у незмінному вигляді.

  У нашому штаті є лише досвідчені, ввічливі, кваліфіковані фахівці. Вантажники мають всі необхідні знання щодо правильного транспортування, фіксації та упаковки. Водії їдуть дорогою дуже акуратно. Навіть якщо доводиться транспортувати вантаж поганою дорогою, вони їхатимуть плавно. Це дозволяє знизити вібрації, що негативно впливають на вантаж.

  Замовити послугу попутних вантажоперевезень ви можете на нашому сайті. Можете уточнити всю необхідну інформацію наших менеджерів по телефону гарячої лінії. Зателефонуйте нам або замовте зворотний зв’язок. Консультант передзвонить, прийме замовлення, надасть потрібні роз’яснення.

  Экстра Эконом