Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  1 1 300x127 - Київ-Харків

  Попутні вантажні перевезення Київ-Харків – потрібна послуга. Її замовляють, якщо необхідно перевезти габаритні предмети, речі. Причому зробити це можна недорого та оперативно. Попутні вантажоперевезення меблів, техніки, особистих речей з Києва до Харкова та у зворотний бік виконають співробітники нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми перевеземо вантажі різного призначення акуратно та з мінімальними витратами сил, грошей та часу.

  Особливості послуги попутних перевезень Київ-Харків

  Наша компанія виконає попутні вантажоперевезення будматеріалів, обладнання, особистих речей. Ми займаємось перевезеннями різного типу. Великий досвід у проведенні транспортування різних вантажів дозволяє нам гарантувати, що роботу буде виконано на найвищому рівні.

  Наша команда складається лише з досвідчених професіоналів, які знають про всі тонкощі проведення переїздів, перевезень. Вам достатньо лише зателефонувати за номером гарячої лінії та замовити попутні перевезення на потрібну вам дату.

  Щоб здійснити попутні вантажоперевезення особистих речей, офісної техніки, меблів та інших предметів за маршрутом Київ-Харків, зверніться до фахівців нашої компанії. Ми гарантуємо, що перевезення буде виконано відповідно до встановлених правил швидко   якісно. Це дозволить уникнути багатьох проблем.

  Ми вирішуємо завдання будь-якої складності. Великий досвід роботи в галузі автомобільних перевезень дає нам змогу надавати транспортні послуги на високому рівні. При необхідності ми виконаємо попутні перевезення негабаритних вантажів та невеликих предметів.

  Від чого залежить вартість транспортування вантажу з Києва до Харкова

  Ціна попутних вантажоперевезень, які організовує та здійснює наша компанія, залишається прийнятною для приватних та корпоративних клієнтів. Ми пропонуємо послуги широкого кола. Розрахунок вартості попутних перевезень виконується до виконання замовлення, узгоджується із замовником. Ціна не змінюється під час виконання замовлення. На вартість впливає таке:

  Ми виконаємо попутні перевезення дешево. Завдяки тому, що ви платите лише за частину місця в кузові автомобіля, витрати на транспортування значно знижуються. Ціна вантажоперевезення по Україні до 2 тонн або іншими автомобілями в нашій компанії залишається прийнятною для приватних та корпоративних замовників.

  Як виконується попутне вантажоперевезення Київ-Харків?

  Щоб виконати вантажоперевезення до Харкова, Києва, потрібно виконати кілька послідовних дій. Повний спектр послуг ви зможете замовити у нашій компанії. Наші досвідчені фахівці виконають такі дії:

  Водії, які виконують вантажоперевезення до Києва, Харкова, мають високий рівень підготовки. Вони перевозять вантаж дуже акуратно. Навіть поганою дорогою вони зможуть транспортувати всі речі, не пошкодивши їх. У нашому автопарку числяться тільки нові вантажні автомобілі, які мають якісну амортизаційну систему.

  Чому з нами вигідно возити вантаж із Києва до Харкова?

  Бажаючи перевезти будматеріали, речі, техніку, товари швидко, з мінімальними витратами часу та коштів, замовте послуги попутних перевезень у нашій компанії. Ми пропонуємо своїм замовникам сервіс високої якості за прийнятною ціною. У нас працюють справжні професіонали своєї справи.

  Водії їдуть акуратно трасою будь-якої якості. Це дозволяє знизити вібрації всередині кузова, забезпечуючи безпеку цілісності упаковки, вмісту. Ви платите пропорційно до обсягу, який займає вантаж у кузові.

  За роки роботи нашої компанії ми зуміли здобути хорошу репутацію серед приватних та корпоративних замовників. Завдяки цьому перелік постійних клієнтів постійно збільшується. Ми пропонуємо свої послуги за прийнятною вартістю. Для організацій, що функціонують у різних сегментах ринку, пропонується співпраця за корпоративною програмою.

  Ми здійснюємо перевезення за допомогою нових автомобілів різної вантажопідйомності та обсягу. Є необхідна техніка для швидкого навантаження, правильної фіксації предметів у кузові. Це дозволяє вирішувати будь-які завдання, які маємо замовник. Зверніться до наших досвідчених менеджерів на офіційному сайті або за телефоном. Вони дадуть відповідь на всі організаційні питання, допоможуть оформити заявку на перевезення. Ми гарантуємо, що вантаж буде доставлений максимально оперативно та якісно за вказаною вами адресою.

  Экстра Эконом