Київ-Кривий Ріг

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Попутні вантажоперевезення у напрямку Київ-Кривий Ріг дозволяють оптимізувати вартість доставки. Кожен замовник оплачує послугу пропорційно до місця, що займається вантажем у кузові машини. Попутні перевезення вантажів меблів, техніки, речей є спеціальною послугою, яку наша компанія надає своїм замовникам. Вона здійснюється строго відповідно до правил, встановлених законодавством. Виконати попутні вантажоперевезення будматеріалу, конструкцій, обладнання, товарів та інших цінностей може наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми організуємо, продумаємо вантажоперевезення Кривий Ріг, Київ, інші міста України на найвищому рівні.

  Особливості послуги попутних вантажоперевезень Київ-Кривий Ріг

  Самостійно здійснити попутні вантажоперевезення особистих речей, техніки, меблів дуже складно. Ця процедура має багато нюансів. Тому варто замовити попутні перевезення у напрямку Київ-Кривий Ріг в нашій компанії.

  Ми виконаємо перевезення будь-якої складності. За потреби у нас можна замовити попутні вантажоперевезення негабаритних вантажів. До них відносяться вантажі, які через свої розміри або маси не можуть бути транспортовані у відкритому або закритому кузові, контейнері. Це вантажі, один із параметрів яких перевищує стандартні показники.

  Організовуючи вантажоперевезення до Києва чи Кривого Рогу, інших міст країни, наші співробітники проводять комплексну підготовку. Ми відстежуємо пересування автомобільної техніки за маршрутом. Наша компанія виконує попутні перевезення дешево. Ми можемо перевезти такі різновиди негабаритних вантажів:

  Ми надаємо послуги попутних перевезень на вигідних для замовника умовах. Розрахунок вартості попутних перевезень виконується за простою, зрозумілою схемою.

  Наші можливості по попутному транспортуванню вантажів з Києва до Кривого Рогу

  Ми не тільки організуємо та здійснимо попутні вантажоперевезення, а й надамо повний спектр послуг, який потрібний у конкретному випадку. Наші співробітники запакують усі речі, конструкції, предмети, спустять та піднімуть їх на поверх, допоможуть розпакувати, зібрати меблі, розставити речі у вказаних замовником місцях.

  Це дозволяє уникнути багатьох проблем. Вам не потрібно витрачати багато часу на проведення кожного етапу перевезень. Просто зверніться до нашої компанії. Ми оперативно приїдемо на виклик і допоможемо транспортувати практично будь-які речі, меблі, техніку тощо.

  Для виконання будь-якого поставленого завдання ми маємо все необхідне. А головне – ми маємо великий досвід у проведенні таких робіт. Завдяки цьому ми перевозимо будь-які вантажі акуратно, оперативно, відповідно до чинного законодавства.

  У нашому автопарку є машини з різною місткістю кузова. Це дозволяє підібрати оптимальний тип транспортного засобу відповідно до особливостей вантажу. Для перевезення відносно невеликої кількості малогабаритних речей більше підійде маленький автомобіль. Він швидкий, маневрений.

  Ціна вантажоперевезення Україною до 2 тонн залишається максимально прийнятною для приватних замовників. Великі компанії можуть замовити доставку під час використання великої вантажної автотехніки. За один раз можна буде транспортувати усі речі. Це значно прискорює перевезення. Для будь-яких потреб ми готові запропонувати оптимальний варіант. Ціна попутних перевезень залишається прийнятною.

  Чому вигідно перевозити з ЕКСТРА ЕКОНОМ

  Самостійно здійснити попутні перевезення складно, тому варто довірити організацію та виконання транспортування цього типу професіоналам нашої компанії. Ми виконаємо перевезення будь-якої складності. Наші досвідчені фахівці врахують усі тонкощі майбутнього транспортування. Вони зможуть підібрати оптимальний тип автотехніки, продумають оптимальний маршрут.

  Вкрай важливо правильно розмістити речі, частини конструкцій, товари на платформі. При невиконанні цієї вимоги машина в дорозі може мати серйозні труднощі. Це, наприклад, може стати суттєвою проблемою в процесі руху тунелем, під мостом, під лініями електропередач тощо. Вартість перевезення через неправильне проектування маршруту збільшується в рази.

  Довіряючи перевезення команді наших професіоналів, можна розраховувати на якнайшвидшу доставку об’єкта до пункту призначення. Вартість послуг з перевезення у напрямку Київ-Кривий Ріг, які надає наша компанія, залишаються прийнятними для замовників.

  Зверніться до наших консультантів на сайті або по телефону гарячої лінії. Вони дадуть відповідь на всі організаційні питання, допоможуть оформити заявку. Ви залишитеся задоволені якістю послуг, що надаються.

  Экстра Эконом