Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  slide 300x104 - Київ-Львів

  Переїзд до іншого міста завжди пов’язаний з великим клопотом. Довіривши цю роботу професіоналам, можна уникнути багатьох проблем. Хорошим рішенням стане вибір попутних перевезень за маршрутом Київ-Львів. Вам не потрібно орендувати всю машину. У процесі попутних вантажних перевезень меблів, техніки, речей оплата стягується тільки за те місце, яке займає ваш вантаж. Наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ організовує транспортування вантажу з Києва до Львова та у зворотний бік. Ми виконаємо попутні вантажоперевезення будматеріалу, техніки, товарів, інших предметів у максимально стислий термін.

  Особливості послуги попутних перевезень Київ-Львів

  Наша компанія працює в галузі вантажоперевезень вже багато років. Великий досвід, а також відповідальне ставлення до своєї роботи дозволяють гарантувати, що попутні вантажоперевезення особистих речей, ТМЦ, техніки будуть організовані на вищому рівні. Особливості послуги попутних вантажоперевезень, яку надає наша компанія, є такими:

  Ціна попутних перевезень, які організовує та здійснює наша компанія, залишається прийнятною для приватних та корпоративних клієнтів. Ми пропонуємо послуги широкого спектру.

  Різновиди попутних вантажоперевезень, які організовує наша компанія

  У нашій компанії можна замовити попутні вантажоперевезення різних речей, предметів, товарів.   Основними напрямками діяльності нашої компанії є:

  Розрахунок вартості попутних перевезень виконується заздалегідь, не змінюється під час перевезення. Ми гарантуємо, що речі, конструкції та матеріали будуть доставлені без пошкоджень. При цьому наша компанія виконує попутні перевезення дешево. Ви орендуєте лише частину вантажного автомобіля. Вантаж може бути доставлений до будь-якого населеного пункту на трасі Київ-Львів. Ціна вантажоперевезення по Україні до 2 тонн або іншого обсягу у нас залишається прийнятною для замовників.

  Чому варто звернутися до нас для транспортування вантажу Київ-Львів?

  Якщо виникає потреба організувати попутні вантажоперевезення, зверніться до нашої компанії. Наші транспортні засоби мають різну вантажопідйомність, що дозволяє вирішувати будь-які завдання. У нас є все необхідне для фіксації обладнання, меблів, матеріалів у кузові. Спеціальні амортизатори на автомобілях дозволяють транспортувати вантажі плавно, акуратно навіть поганою дорогою.

  Ми надаємо вигідні умови для співпраці. Завдяки відповідальному підходу до виконання своїх зобов’язань ми отримуємо безліч позитивних відгуків замовників. Наша компанія гарантує високу якість сервісу.

  Зверніться за консультацією до наших досвідчених менеджерів у формі зворотного зв’язку або за телефоном. Вони дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати оптимальний тип транспортного засобу. Також вони допоможуть оформити заявку. Ми оперативно її обробимо і в найкоротший термін доставимо вантаж до пункту призначення.

  Экстра Эконом