Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Транспортування речей в інше місто завжди пов’язане з великим клопотом. Довіривши цю роботу професіоналам, можна уникнути багатьох проблем. Хорошим рішенням стане вибір попутних перевезень за маршрутом Київ-Миколаїв. Вам не потрібно орендувати всю машину. У процесі попутних вантажоперевезень меблів, речей, обладнання оплата стягується тільки за те місце, яке займає ваш вантаж. Наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ виконає доставку вантажу з Києва до Миколаїва та у зворотний бік на вигідних умовах. Ми виконаємо попутні вантажоперевезення будматеріалу, комерційних та приватних вантажів у максимально короткі терміни.

  Особливості попутних вантажоперевезень Київ-Миколаїв

  Наша компанія працює в галузі вантажоперевезень різного типу та масштабу. Великий досвід, а також відповідальне ставлення до своєї роботи дозволяють гарантувати, що попутні вантажоперевезення особистих речей, комерційних і некомерційних вантажів будуть організовані на вищому рівні. Особливості послуги попутних вантажоперевезень з Києва до Миколаєва, яку надає наша компанія, такі:

  Ціна попутних перевезень, які організовує та здійснює наша компанія, залишається прийнятною для клієнтів різних категорій. Ми пропонуємо послуги широкого спектру.

  Різновиди попутних вантажоперевезень, які організовує наша компанія

  У нашій компанії можна замовити попутні вантажоперевезення різних предметів, конструкцій, матеріалів.   Основними напрямками діяльності нашої компанії є:

  Розрахунок вартості попутних перевезень виконується заздалегідь, не змінюється під час перевезення. Ми гарантуємо, що речі, конструкції та матеріали будуть доставлені без пошкоджень. При цьому наша компанія виконує попутні перевезення дешево. Ви орендуєте лише частину вантажного автомобіля. Вантаж може бути доставлений до будь-якого населеного пункту на трасі Київ-Миколаїв. Ціна вантажоперевезення по Україні до 2 тонн або іншого обсягу у нас залишається прийнятною для замовників.

  Чому варто звернутися до ЕКСТРА ЕКОНОМ з попутним транспортуванням вантажу?

  Якщо виникає потреба організувати попутні вантажоперевезення, зверніться до нашої компанії. Наші транспортні засоби мають різну вантажопідйомність, що дозволяє вирішувати будь-які завдання. Ми маємо все необхідне для фіксації вантажів у машині. Спеціальні амортизатори на автомобілях забезпечують плавність їзди навіть поганою дорогою.

  Ми надаємо вигідні умови для співпраці. Завдяки відповідальному підходу до виконання своїх зобов’язань ми отримуємо безліч позитивних відгуків замовників. Наша компанія гарантує високу якість сервісу.

  Зверніться за консультацією до наших досвідчених менеджерів у формі зворотного зв’язку або за телефоном. Вони дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати оптимальний тип транспортного засобу. Також вони допоможуть оформити заявку. Ми оперативно її обробимо і в найкоротший термін доставимо вантаж до пункту призначення.

  Экстра Эконом