Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Попутні перевезення Київ-Полтава є складним завданням. Проводиться комплексне планування, команда фахівців виконує всі дії злагоджено. Попутні вантажоперевезення меблів, товарів, особистих речей виявляються дешевшими за комплексної оптимізації доставки. Це складне логістичне завдання. Довірити її рішення варто професіоналам нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. У нас працює висококваліфікований досвідчений персонал. Наші співробітники виконають попутні вантажоперевезення будматеріалу, техніки, меблів та інших предметів недорого.

  Особливості послуги попутного перевезення вантажу Київ-Полтава

  Самостійно організувати та виконати попутні вантажоперевезення особистих речей, техніки, меблів дуже складно. Ця процедура має безліч нюансів, складнощів, про які непідготовлена людина не знає. Тому варто замовити попутні перевезення у напрямку Київ-Полтава в нашій компанії.

  Ми виконаємо перевезення будь-якої складності. За потреби наші співробітники організовують попутні вантажоперевезення негабаритних вантажів. До них відносяться вантажі, які через свої розміри або масу не можуть бути транспортовані в автомобільному кузові, контейнері.

  Організовуючи вантажоперевезення до Києва чи Полтави, інших міст країни, наші співробітники проводять комплексну підготовку. Ми відстежуємо пересування вантажопідйомної техніки за маршрутом. Наша компанія виконує попутні перевезення дешево. Ми можемо перевезти такі різновиди негабаритних вантажів:

  Ми надаємо послуги попутних перевезень на вигідних для замовника умовах. Ціна залежить від типу, обсягу та маси вантажу, пункту призначення. Розрахунок вартості попутних перевезень виконується за простою, зрозумілою схемою.

  Як виконується попутне вантажоперевезення з Києва до Полтави

  Попутні вантажоперевезення вимагають від команди злагоджених дій. Послуги перевезення надаються на певних умовах. Враховуються особливості конструкції, габарити та специфіка техніки, речей, ТМЦ. Від цього залежить вибір моделі та параметрів транспортного засобу, що здійснює перевезення.

  Обладнання, товари, особисті речі під час вантажного перевезення до Полтави, Київ фіксуються вантажниками на платформі жорстко відповідно до затверджених норм. Конструкції, речі встановлюються на дерев’яному піддоні. Це унеможливлює зміщення під час транспортування.

  Попутні вантажоперевезення передбачають використання відповідної упаковки. Конструкції, предмети, матеріали щільно фіксуються на піддоні, платформі. Виключається найменша ймовірність усунення.

  Наша компанія виконає перевезення електронного обладнання, меблів, конструкцій у частково розібраному вигляді. Демонтаж проводить лише спеціаліст відповідної кваліфікації. Під час транспортування підтримується потрібний температурний режим та інші параметри довкілля.

  Чому з ЕКСТРА ЕКОНОМ вигідно перевозити вантаж

  Бажаючи швидко перевезти різні вантажі, зверніться до нашої компанії. Ми гарантуємо високу якість своєї роботи. При цьому ціна попутних перевезень залишається прийнятною. Вартість не змінюється у процесі виконання замовлення. Ми пропонуємо найкращу ціну вантажоперевезення по Україні до 2 тонн або автотранспортом іншої вантажопідйомності.

  Не знаючи всіх тонкощів, непрофесіонал може завдати шкоди обладнанню, техніці, меблям та іншим предметам, які вимагають перевезення. У деяких випадках навіть невеликий удар призводить до виходу складної електроніки з ладу, а на поверхнях матеріалів панелей можуть залишитися тріщини, деформації. Щоб цього не сталося, довірте перевезення професіоналам. Ми врахуємо особливості вантажу, що перевозиться, і запропонуємо оптимальний спосіб його транспортування.

  Наша компанія займається перевезеннями вантажів різного призначення багато років. За цей час ми змогли здобути довіру клієнтів. Список постійних приватних та корпоративних замовників постійно збільшується. Ціна на послуги, що надаються нами, залишається прийнятною для всіх клієнтів. Відповідальність, акуратність та оперативність дозволяють нам вирішувати навіть найскладніші завдання. Незалежно від габаритів, типу вантажу, він буде доставлений у вказаний пункт швидко.

  Замовлення обробляється оперативно. Команда фахівців прибуде за вказаною адресою у зручний для вас час. Зверніться за телефоном до наших консультантів для уточнення всіх необхідних питань. Менеджер врахує ваші побажання, прийме заявку. Ми транспортуємо вантажі швидко, гарантуємо, що всі предмети будуть доставлені в цілості.

  Экстра Эконом