Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Часто трапляються ситуації, коли потрібно перевезти відносно небагато предметів, речей. Причому зробити це потрібно оперативно, акуратно та з мінімальними витратами сил, грошей та часу. В цьому випадку найкращим рішенням стануть попутні вантажоперевезення меблів, техніки, товарів та інших вантажів. Наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ займається перевезеннями різного типу. Великий досвід проведення транспортування різних вантажів дозволяє нам гарантувати, що робота буде виконана на вищому рівні. Ми організуємо попутні перевезення у напрямку Київ-Вінниця недорого.

  Особливості послуги попутного перевезення вантажу Київ-Вінниця

  Наша команда складається лише з досвідчених професіоналів, які знають про всі тонкощі проведення попутних вантажоперевезень будматеріалів, меблів, обладнання, речей. Вам достатньо лише зателефонувати за номером гарячої лінії та замовити необхідний вид перевезень.

  Попутні вантажоперевезення особистих речей, цінностей, товарів дозволяють знизити ціну доставки. Замовник платить лише за той обсяг у кузові автомобіля, який займає його вантаж. Машину у разі орендує кілька замовників. Ціна попутних перевезень набагато нижча, ніж при оренді всього обсягу кузова вантажної техніки.

  Звернувшись до нашої компанії, ви можете замовити попутні перевезення наступних товарів, цінностей:

  У нас можна замовити попутні вантажоперевезення негабаритних вантажів. У цьому випадку наймається автомобіль із відкритим або закритим кузовом великого об’єму. Вільний простір усередині буде заповнений іншими речами, цінностями.

  Ми не тільки організуємо та здійснимо доставку, але й надамо повний спектр послуг, який потрібний у конкретному випадку. У нас можна замовити послуги попутних перевезень під ключ. Наші вантажники запакують усі необхідні речі, спустять і піднімуть їх на поверх. Співробітники відповідної кваліфікації допоможуть демонтувати та зібрати меблі, розставити речі у вказаних замовником місцях.

  Це дозволяє для кожного замовника уникнути багатьох проблем. Вам не потрібно буде витрачати багато часу на проведення кожного етапу перевезень.

  Наші можливості по попутному вантажоперевезенню з Києва до Вінниці

  Для виконання вантажоперевезення до Києва чи Вінниці, інших міст України у нас є все необхідне. Ми використовуємо відповідні механізми, такелаж, упаковку, транспорт для вирішення будь-якої помилки. Завдяки злагодженій роботі наших співробітників ми перевозимо будь-які вантажі акуратно, оперативно відповідно до чинного законодавства. Ми виконаємо попутні вантажоперевезення дешево.

  У нашому автопарку є машини з різною місткістю кузова, об’єм яких становить від 3 до 100 м3. Це дозволяє підібрати оптимальний тип транспортного засобу відповідно до особливостей вантажу. Ціна вантажоперевезення по Україні до 2 тонн залишається мінімальною. Цей тип транспорту підходить для транспортування невеликої кількості речей.

  Якщо ж потрібно перевезти багато речей, габаритну техніку, обладнання, знадобиться машина з великою місткістю кузова. За один раз можна буде транспортувати усі речі. Це значно прискорює перевезення. Для будь-яких потреб ми готові запропонувати оптимальний варіант.

  Розрахунок вартості попутних перевезень виконується з урахуванням типу та маси вантажу, його обсягу. На ціну вантажоперевезення до Вінниці, Київ залежить від особливих вимог до транспортування. Також впливає віддаленість пункту призначення. Це може бути будь-який населений пункт протягом шляху проходження між Києвом та Вінницею.

  Чому з ЕКСТРА ЕКОНОМ вигідно перевозити вантаж

  Бажаючи швидко перевезти різні вантажі, не пошкодивши їх у процесі транспортування, зверніться до нашої компанії. Ми гарантуємо високу якість своєї роботи. Наші фахівці допоможуть завантажити речі в кузов відповідно до існуючих вимог. Наприклад, холодильник потрібно перевозити виключно у вертикальному положенні. У пральної машини потрібно додатково фіксувати барабан, інакше він під час транспортування розбовтається. Крихкі речі та матеріали вимагають особливо жорсткої фіксації, а антикваріат перевозять у спеціальних кейсах. При цьому використовуються спеціальні пристрої, фіксатори.

  Не знаючи всіх тонкощів, непрофесіонал може завдати шкоди обладнанню, техніці, меблям та іншим предметам, які вимагають перевезення. У деяких випадках навіть невеликий удар призводить до виходу складної електроніки з ладу, а на поверхнях матеріалів панелей можуть залишитися тріщини, деформації. Щоб цього не сталося, довірте перевезення професіоналам. Ми врахуємо особливості вантажу, що перевозиться, і запропонуємо оптимальний спосіб його транспортування.

  Наша компанія займається перевезеннями багато років. За цей час ми змогли здобути довіру клієнтів. Список постійних приватних та корпоративних замовників постійно збільшується. Ціна на послуги, що надаються нами, залишається прийнятною для всіх клієнтів. Відповідальність, акуратність та оперативність дозволяють нам вирішувати навіть найскладніші завдання. Незалежно від габаритів, типу вантажу, він буде доставлений у вказаний пункт швидко.

  Замовлення обробляється оперативно. Команда фахівців прибуде за вказаною адресою у зручний для вас час. Зверніться за телефоном до наших консультантів для уточнення всіх необхідних питань. Ви залишитеся задоволені нашим сервісом, якістю вантажних перевезень.

  Экстра Эконом