Київ-Запоріжжя

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  volvo 300x168 - Київ-Запоріжжя

  Попутні перевезення Київ-Запоріжжя є складним логістичним завданням. Важливо провести комплексне планування, команда фахівців виконує всі дії злагоджено. Попутні вантажоперевезення меблів, техніки, товарів виявляються дешевшими за комплексної оптимізації процесу доставки. Це складне завдання, з яким люди стикаються під час переїзду, транспортування. Довірити її рішення варто професіоналам. У нашій компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ працює висококваліфікований персонал. Наші співробітники виконають попутні вантажоперевезення будматеріалу, обладнання, меблів, особистих речей та інших предметів недорого.

  Особливості послуги попутного перевезення Київ-Запоріжжя

  Наша компанія може гарантувати, що техніка буде транспортована без пошкоджень та у встановлені договором терміни. Ми виконаємо попутні вантажоперевезення особистих речей, техніки, товарів та інших предметів.

  Варто врахувати, що порушуючи правила під час транспортування, предмети можна пошкодити. У результаті вони передчасно виходять із ладу. Щоб уникнути серйозних збитків, замовити попутні перевезення варто у нашій компанії. Довірити роботи різної складності можна нашим досвідченим співробітникам. Вони допоможуть перевезти навіть найтендітніші речі. Під час вантажоперевезення до Запоріжжя чи інших міст гарантується збереження цінностей, речей замовника під час транспортування.

  Існують певні правила перевезення тих чи інших різновидів вантажів. Так, наприклад, холодильник після транспортування повинен залишатися у вертикальному положенні 4-6 годин. У цей час техніку не включають до електричної мережі. За цей час компресорна олія повернеться у вихідне положення.

  Різновиди вантажів, які перевозить наша компанія

  У нашій компанії ви можете замовити послуги попутних перевезень різних речей, цінностей, конструкцій. Основними різновидами є:

  При потребі ми організуємо попутні вантажоперевезення негабаритних вантажів. Наші співробітники можуть виконати демонтаж великих розбірних конструкцій. Використовується сучасна упаковка, такелажне та вантажопідйомне обладнання. Ціна вантажоперевезення по Україні до 2 тонн або іншими транспортними засобами у напрямку Київ-Запоріжжя залишається прийнятною для приватних та корпоративних замовників.

  Правила попутного транспортування з Києва до Запоріжжя

  Вантажоперевезення до Києва чи Запоріжжя, як і до інших міст, здійснюється нашою компанією відповідно до встановлених правил:

  Відповідальність за збереження вантажу під час усіх етапів транспортування покладається на наших фахівців. Ми гарантуємо, що цінності, речі будуть доставлені на об’єкт у справному стані без пошкоджень.

  Чому з ЕКСТРА ЕКОНОМ вигідно перевозити вантаж

  Звертаючись до нашої компанії, ви можете не сумніватися, що техніка, меблі, речі будуть перевезені акуратно, у необхідний термін. Ціна попутних перевезень залишається доступною для кожного замовника. Ми оптимізуємо витрати клієнтів завдяки комплексній логістиці. Розрахунок вартості попутних перевезень виконується до відправки вантажу. У процесі виконання замовлення ціна не змінюється. Ми виконаємо попутні перевезення дешево.

  Завдяки відповідальній, сумлінній роботі, ми отримуємо безліч позитивних відгуків, змогли завоювати гарну репутацію. Список постійних замовників величезний. За програмою корпоративного обслуговування, наша організація співпрацює з компаніями різного профілю.

  Ми підберемо відповідний вид транспортного засобу, який дозволить здійснити перевезення з мінімальними витратами. Наша компанія гарантовано виконає будь-яке завдання, поставлене замовником.

  Нас не лякає, якщо потрібно перевезти багато речей одночасно або вантаж має великі габарити. За потреби застосовується відповідне такелажне обладнання. Навіть для найвищої техніки ми підберемо машину із відповідним розміром кузова. Тому перевезення об’єкта здійснюватиметься у вертикальному положенні. Довірте організацію перевезення вантажів нашої компанії. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені результатом.

  Экстра Эконом