Київ-Запоріжжя

Форма заказа услуги
Грузчики
Пассажиры
Дата
Время
p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

Щоб доставити вантаж із мінімальними витратами, компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ» пропонує скористатися такою послугою, як попутна доставка вантажів. Одним із найпопулярніших напрямків вважається Київ–Запоріжжя, а також транспортування всього необхідного у зворотний бік.

Відмінна риса цієї послуги полягає в тому, що доставляють попутні вантажі в точки, розташовані по лінії проходження маршруту. Це забезпечує економічну вигоду як виконавцю, так і замовникам (перевізник не жене порожню машину, а клієнт оплачує лише свій вантаж, а не все вантажоперевезення). До переваг попутних вантажоперевезень належить:

Також до істотних переваг співпраці з нашою компанією належать найнижчі тарифи на доставку вантажів попутним транспортом, виконання завантаження і розвантаження досвідченими вантажниками, пакування вантажу з використанням сучасних пакувальних матеріалів (гофрокартону, плівки, стрейчу, інших).

Замовити попутні вантажоперевезення за напрямком Київ–Запоріжжя, ознайомитися з розцінками попутної доставки вантажів можна на сайті компанії, або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів.

Экстра Эконом