Київ-Запоріжжя

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Щоб доставити вантаж із мінімальними витратами, компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ» пропонує скористатися такою послугою, як попутна доставка вантажів. Одним із найпопулярніших напрямків вважається Київ–Запоріжжя, а також транспортування всього необхідного у зворотний бік.

  Відмінна риса цієї послуги полягає в тому, що доставляють попутні вантажі в точки, розташовані по лінії проходження маршруту. Це забезпечує економічну вигоду як виконавцю, так і замовникам (перевізник не жене порожню машину, а клієнт оплачує лише свій вантаж, а не все вантажоперевезення). До переваг попутних вантажоперевезень належить:

  Також до істотних переваг співпраці з нашою компанією належать найнижчі тарифи на доставку вантажів попутним транспортом, виконання завантаження і розвантаження досвідченими вантажниками, пакування вантажу з використанням сучасних пакувальних матеріалів (гофрокартону, плівки, стрейчу, інших).

  Замовити попутні вантажоперевезення за напрямком Київ–Запоріжжя, ознайомитися з розцінками попутної доставки вантажів можна на сайті компанії, або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів.

  Экстра Эконом