Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  avto 300x188 - Львів-Київ

  Внаслідок різних обставин може знадобитися організувати переїзд зі Львова до Києва або у зворотному напрямку. Самостійно вирішуючи такі питання, можна зіткнутися з безліччю труднощів. Щоб перевезти всі необхідні речі в цілості та безпеці, слід знати та застосовувати правила перевезення вантажів. В іншому випадку неправильно зафіксовані речі можуть деформуватися, зламатися, а тендітні матеріали – ndash; розбитися. Довірити попутні вантажоперевезення меблів, особистих речей, обладнання можна нашій компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми виконаємо роботи швидко, недорого.

  Особливості послуги попутних вантажоперевезень з Львіву до Києва

  Щоб позбавити себе різних складностей, довірте попутні вантажоперевезення будматеріалів, речей, ТМЦ з Києва до Львова або назад нашим професіоналам. Вам не доведеться платити за оренду всієї машини. Ціна попутних перевезень низька, тому що вам потрібно буде заплатити лише за місце, зайняте вашими речами у машині.

  Щоб перевезти речі до іншого міста, потрібно врахувати кілька нюансів:

  У нашій компанії ви можете замовити попутні перевезення недорого. При необхідності ми надаємо послугу з розбирання та збирання габаритних меблів. У розібраному вигляді її набагато безпечніше транспортувати трасою. Ми виконаємо попутні перевезення дешево.

  Що впливає на вартість транспортування вантажу з Львову до Києва

  Розрахунок вартості попутних перевезень виконується за прозорою схемою. Перевезення організується та здійснюється на різних умовах. Ціна вантажоперевезення по Україні до 2 тонн чи іншого масштабу низька. Щоб максимально задовольнити потреби замовника, обговорюється низка особливостей майбутнього транспортування:

  Наші клієнти можуть замовити комплексні послуги попутних перевезень. Наприклад, можна найняти вантажників, які піднімуть речі різних габаритів та ваги на потрібний поверх. Вони можуть винести будівельне сміття, правильно завантажити та зафіксувати матеріали в кузові автомобіля.

  Чому з ЕКСТРА ЕКОНОМ вигідно перевозити?

  Бажаючи виконати вантажоперевезення до Києва чи Львова швидко, з мінімальними витратами часу та коштів, зверніться до нашої компанії. Ми пропонуємо своїм замовникам сервіс високої якості за прийнятною ціною. У нас працюють справжні професіонали своєї справи. Вони швидко опрацюють заявку, розроблять оптимальний маршрут для якісного та оперативного транспортування вантажу з різними габаритами до місця призначення.

  Ми гарантуємо, що вантаж буде доставлений цілістю та безпекою до пункту призначення. Наші досвідчені, висококваліфіковані працівники акуратно занурять речі, меблі, техніку в машину, вивантажать їх після прибуття. Під час виконання перевезень виконуються загальноприйняті правила щодо організації транспортування вантажів різного призначення.

  Зверніться до наших досвідчених менеджерів за телефоном. Вони дадуть відповідь на всі організаційні питання, допоможуть оформити заявку на перевезення. Ми гарантуємо, що вантажі будуть доставлені максимально оперативно та якісно за вказаною вами адресою.

  Экстра Эконом