Запоріжжя-Київ

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  de387d2048 300x146 - Запоріжжя-Київ

  Попутні вантажоперевезення Запоріжжя-Київ є затребуваною у сучасному світі послугою. Щоб виконати цю роботу якісно, буде потрібна серйозна підготовка. Попутні вантажоперевезення меблів, особистих речей, товарів дозволяють значно знизити вартість транспортування. Виконати це завдання швидко, з гарантією якості може наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. Замовити попутні перевезення у нас можуть приватні, корпоративні клієнти.

  Особливості послуги попутного вантажоперевезення Запоріжжя-Київ

  Некваліфікований спеціаліст не зможе виконати попутні вантажоперевезення будматеріалів, товарів, меблів, техніки та інших предметів правильно. В результаті це обертається серйозними проблемами. Товари, матеріали, предмети, що транспортувалися неправильно, з великою ймовірністю буде пошкоджено. Для кожного типу вантажу застосовуються певні правила в процесі вантажно-розвантажувальних робіт та транспортування.

  Бажаючи переїхати з міста Запоріжжя до Києва, потрібно продумати процедуру до дрібниць. У цьому допоможуть спеціалісти нашої компанії. Ми виконаємо попутні вантажоперевезення речей, техніки, ТМЦ недорого. Переваги наведеного типу послуг такі:

  У нас є всі ресурси, щоб виконати попутні вантажоперевезення негабаритних вантажів та невеликих речей. Наші співробітники підберуть вантажний автомобіль із необхідною місткістю кузова, що дозволяє оптимізувати витрати. Розрахунок вартості попутних перевезень виконується за прозорою, зрозумілою схемою. На ціну впливає віддаленість пункту призначення, вага та обсяг вантажу.

  Спектр наших послуг з транспортування вантажу із Запоріжжя до Києва

  Наша компанія надає послуги попутних перевезень на вигідних умовах. Ми виконаємо вантажоперевезення у Запоріжжі, Київ недорого. У ході виконання роботи пропонуємо комплекс послуг. У нас ви зможете замовити повний спектр робіт для організації попутних вантажних перевезень у Київ, Запоріжжя:

  Дослідні вантажники правильно фіксують усі речі всередині кузова автомобіля. Під час тривалого переїзду це дозволить уникнути зсувів, пошкоджень техніки, меблів, тендітних предметів.

  Наші водії мають високий рівень професіоналізму. Вони акуратно доставлять вантаж за вказаною в заявці адресою. Будь-які перешкоди на дорозі (ями, горбилі) вони долають обережно, що гарантує збереження вантажу.

  При цьому стоять попутні перевезення дешево. Наші логісти проводять комплексне планування, що дозволяє максимально знизити вартість транспортування. Ціна вантажоперевезення Україною до 2 тонн або іншого обсягу в нашій компанії вас приємно здивує. Ви можете замовити повний спектр робіт.

  Чому з ЕКСТРА ЕКОНОМ вигідно перевозити вантажі?

  Бажаючи перевезти будматеріали, меблі, техніку, товари швидко, з мінімальними витратами часу та коштів, зверніться до нашої компанії. Ми пропонуємо своїм замовникам сервіс високої якості за прийнятною ціною. У нас працюють справжні професіонали своєї справи. Вони швидко опрацюють заявку, розроблять оптимальний маршрут для якісного та оперативного транспортування вантажу з різними габаритами до місця призначення.

  Доставка можлива до різних регіонів України. Ми гарантуємо, що вантаж буде доставлений цілістю та безпекою до пункту призначення. Наші досвідчені, висококваліфіковані працівники акуратно завантажать будматеріали в машину, вивантажать їх після прибуття. Під час виконання перевезень виконуються загальноприйняті правила щодо організації транспортування вантажів різного призначення.

  Водії їдуть акуратно трасою будь-якої якості. Це дозволяє знизити вібрації всередині кузова, забезпечуючи безпеку цілісності упаковки, вмісту.

  За роки роботи нашої компанії ми зуміли здобути хорошу репутацію серед приватних та корпоративних замовників. Завдяки цьому перелік постійних замовників постійно збільшується. Ми пропонуємо свої послуги за прийнятною вартістю. Для організацій, що функціонують у різних сегментах ринку, пропонується співпраця за корпоративною програмою.

  Ми здійснюємо перевезення за допомогою автомобілів різного класу. Це дозволяє вирішувати будь-які завдання, які маємо замовник. Зверніться до наших досвідчених менеджерів. Вони дадуть відповідь на всі організаційні питання, допоможуть оформити заявку на перевезення. Ми гарантуємо, що будматеріали будуть доставлені максимально оперативно та якісно за вказаною вами адресою.

  Отзывы
  Оксана Фабрис
  5.0 rating
  Заказывала перевозку из Запорожья на Киев.Ребята огромные молодцы.Все сработано,как часики .!!!Погрузка и выгрузка в оговоренные сроки .Рекомендую!!!
  Экстра Эконом