Запоріжжя-Київ

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Якщо необхідно оперативно доставити вантаж і при цьому заощадити значну суму, правильним рішенням буде замовлення попутних вантажоперевезень, які здійснює транспортна компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ». Одним із найбільш популярних маршрутів для доставки вантажів попутним транспортом вважається Запоріжжя–Київ, а також доставка у зворотному напрямку.

  Наша компанія протягом багатьох років займає лідируючі позиції на вітчизняному ринку у сфері логістики, здійснює регулярні перевезення вантажів попутним транспортом. Такий підхід вважається економічно вигідним як для нас (виконавців), так і для замовників, адже клієнти оплачують лише власний вантаж, а не все вантажоперевезення, а ми не женемо порожню машину, що дозволяє оптимізувати транспортні витрати. Перевагами попутних вантажоперевезень є:

  Для транспортування попутних вантажів у напрямку Запоріжжя–Київ та назад надаються сучасні транспортні засоби різної вантажопідйомності, повністю підготовлені та пристосовані для перевезення різних видів вантажів (меблів, особистих речей, продуктів харчування, побутової техніки, будматеріалів, металоконструкцій, інших).

  Отзывы
  Оксана Фабрис
  5.0 rating
  Заказывала перевозку из Запорожья на Киев.Ребята огромные молодцы.Все сработано,как часики .!!!Погрузка и выгрузка в оговоренные сроки .Рекомендую!!!
  Экстра Эконом