Голосіївський район

p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

Після знесення будівель, будівництва, ремонту, реконструкції залишається багато будівельного сміття. Це великі та дрібні конструкції та їх залишки, блоки, оздоблення та інше. Ці матеріали заважають проведенню подальших робіт. Швидко та правильно організувати вивіз сміття у Голосіївському районі допоможе наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми маємо великий досвід у галузі вантажних перевезень. Ми виконаємо за низькою ціною вивіз будівельного сміття у Голосіївському районі. У своїй роботі ми керуємось чинним законодавством, санітарними, екологічними нормами.

Особливості та переваги послуги вивезення сміття Голосіївським районом

У нашій компанії вартість вивезення будівельного сміття більш ніж прийнятна. Ми оптимізуємо витрати замовників, пропонуючи максимально вигідні умови.  У нас працюють досвідчені водії, вантажники. Вони виконають усі дії за інструкцією недорого, враховуємо побажання та інтереси клієнтів. Ми виконаємо вивіз сміття в Голосіївському районі недорого, швидко, що дозволить одразу розпочати подальші роботи на об’єкті.

Наша компанія організує вивіз сміття Газеллю, машинами великої вантажопідйомності. Ми враховуємо особливості вантажу. Це дозволяє нам запропонувати оптимальні умови співпраці. Вивіз будівельного сміття в нашій компанії можна замовити на таких умовах:

Ми виконаємо вивезення сміття дешево. У зручний час машина приїде на ваш об’єкт, щоб забрати непотрібні відходи.

Різновиди будівельних відходів у Голосіївському районі

У нашій компанії можна замовити вивіз сміття з різних категорій. Ми транспортуємо такі категорії відходів:

Наша компанія надає послуги з вивезення будівельного сміття після закінчення будівельних робіт або з накопиченням відходів. Ми можете вибрати зручний для вас варіант співробітництва. Договір можна укласти разово чи певний період. Також ми виконаємо вивіз будівельного сміття у мішках, контейнерах, з використанням спеціальної тари.

Варто врахувати, що ми не вивозимо побутове сміття, автомобільні покришки. Також заборонено перевозити вибухонебезпечні речовини та небезпечні пристрої.

Як правильно запакувати сміття?

Ціна вивезення сміття КАМАЗом, ЗІЛом, Газеллю залежить від віддаленості об’єкта від спеціалізованого полігону, обсягу вантажу та тривалості оренди вантажного транспортного засобу. Щоб процес відбувався швидше, потрібно підготувати вантаж заздалегідь. Великі частини конструкцій попередньо розбирають до дрібніших елементів. Це дозволяє компактно скласти в кузов.

Дрібні, сипучі матеріали потрібно правильно запакувати. Це прискорить навантаження, зменшить вартість робіт. Є кілька видів упаковки, яка використовується в таких випадках:

Замовте послугу у зручний для вас час. Ми приймаємо заявки цілодобово, без вихідних.

Отзывы
Аріна Ярусевич
5.0 rating
Качественно, быстро, все пунктуальны.
Oleg Lvovich
5.0 rating
Очень порядочная компания! Рекомендую! Приятно работать с профессионалами!
Владислав Тепаев
5.0 rating
Спасибо за работу все очень понравилось
Экстра Эконом