Вивіз б/в техніки побутової Київ

p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

Згодом техніку у приватному будинку, в офісі, на підприємстві доводиться міняти. Якщо пристрої вийшли з ладу чи морально застаріли, їх потрібно правильно утилізувати. Вивіз техніки у Києві та інших містах України проводиться відповідно до норм чинного законодавства. Не можна вивозити її на звичайне звалище для побутових відходів. Вивезення техніки виконає наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми виконаємо вивіз техніки б/в у Києві за ціною, прийнятною для всіх замовників.

Різновиди вживаної техніки, яку ми перевозимо

Існують певні правила перевезення та утилізації тих чи інших різновидів вживаної техніки. Усередині можуть бути технологічні рідини, які не повинні потрапляти в грунт і повітря. Деякі деталі містять токсичні речовини.

У нашій компанії ви можете замовити вивіз б/в побутової техніки у Києві та інших містах України недорого. Основними різновидами такого обладнання є:

Кожен тип пристроїв вимагає правильного розбирання та утилізації. Деякі матеріали та компоненти можуть використовуватися повторно.

Як проводиться вивіз б/в побутової техніки

Вивіз вживаної техніки здійснюється відповідно до встановлених правил. Співробітники нашої компанії діють відповідно до розроблених інструкцій. У нас можна замовити вивіз вживаної побутової техніки за прийнятною ціною. Правила перевезення такі:

Для вивезення вживаної техніки використовуються різні види вантажного транспорту. Вибір залежить від обсягу замовлення. Вивозять сміття Газелі, вантажівки, інші автомобілі.

Якщо потрібно відразу вивести великий обсяг обладнання, ми використовуємо машини з великою вантажопідйомністю та об’ємним кузовом. Для невеликого замовлення ми надішлемо Газель. Це дозволяє оптимізувати витрати клієнтів.

Додаткові послуги з доставки б/в техніки

У нашій компанії можна замовити вивіз вживаної техніки з вантажниками. Бригада досвідчених фахівців при необхідності виконає демонтаж, сортування та пакування. Усі габаритні та невеликі предмети наші вантажники спустять у машину. Якщо вантажний ліфт не працює або експлуатувати його в даному випадку не виходить, наші співробітники спускають обладнання сходами.

Ми виконаємо роботи швидко, якісно, відповідно до ном законодавства. Вам не потрібно витрачати сили та час на вивезення старої побутової техніки.

Команда наших досвідчених фахівців вивезе конструкції на спеціальний полігон для утилізації. Це дозволить уникнути штрафів за неправильне винесення сміття.

Чому варто звернутися до нас за транспортуванням уживаної техніки

Щоб вивести габаритне та негабаритне сміття, обладнання, що вийшло з ладу техніку правильно, зверніться до нашої компанії. Наші співробітники виконають усі роботи злагоджено та швидко. Ціна послуг залишається прийнятною для замовників різних категорій. Наша компанія гарантує, що ви залишитеся задоволені нашими послугами.

Наша компанія працює на ринку перевезень уже багато років. Ми цінуємо свою репутацію, тому пропонуємо лише якісні послуги та супутню продукцію. Наші послуги з вивезення вживаної техніки відповідають усім встановленим стандартам та інструкціям. Ми співпрацюємо з організаціями, які займаються утилізацією таких предметів.

Вартість наших послуг залишається незмінно прийнятною. Постійним замовникам надаються знижки. Ви зможете замовити вивіз б/в техніки та інші види вантажних перевезень на найвигідніших умовах.

Зверніться до наших менеджерів за телефоном гарячої лінії. Вони нададуть всю цікаву для вас інформацію, допоможуть оформити замовлення. Обробка заявок відбувається оперативно. При необхідності машина для вивезення техніки буде подана на ваш об’єкт протягом півгодини. Ви зможете швидко позбутися непотрібних речей, техніки у вашому домі.

Зателефонуйте нашим консультантам. Вони залишаються на зв’язку цілодобово, без вихідних. Менеджер дасть відповіді на запитання, прийме заявку. Можна написати нам у формі зворотного зв’язку або замовити зворотній дзвінок, щоб ми передзвонили.

Отзывы
Aleksandr Kamenskih
5.0 rating
Отличный сервис!
Владислав Тепаев
5.0 rating
Спасибо за работу все очень понравилось
riko
5.0 rating
Обслуживание на 5+.Рекомендую!!!!
Экстра Эконом