Вивіз сміття Миколаїв

p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

Однією з найпопулярніших послуг вважається вивіз сміття у Миколаєві, замовити яку можна у транспортній компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ». Ми працюємо з клієнтами не лише Миколаєва, а й Миколаївської області. За час надання послуг ми завоювали лідируючі позиції завдяки низці суттєвих переваг.

Після проведення ремонту, будівельних робіт завжди залишаються відходи, яких необхідно позбавлятися. Ми забезпечуємо оперативне, своєчасне вивезення сміття (уламки скла, залишки бетону, шпалер, деревні відходи, металева арматура, багато іншого), що дозволить уникнути штрафних санкцій від державних органів за невчасне очищення території від будівельного чи промислового сміття. Також у нас можуть замовити вивіз побутового сміття приватні особи.

Однією з основних переваг нашої компанії є найнижча ціна на вивіз будсміття, також до них належить:

Для зручності клієнтів ми пропонуємо скористатися послугами вантажників, які завантажать сміття в мішки (також сміття вивозиться насипом).

Які автомобілі надаються для перевезення сміття

Вивіз будівельного сміття у Миколаєві здійснюється сучасними транспортними засобами різної вантажопідйомності, повністю підготовленими та пристосованими для перевезення сміттєвих відходів. Підбираються автомобілі залежно від типу сміття, його кількості:

Для зниження транспортних витрат клієнтів наші диспетчери підбирають найбільш оптимальні маршрути перевезень. Вивантаження сміття здійснюється тільки на офіційних полігонах для сміття (викидати відходи у сміттєві баки загального користування заборонено). У нас можна замовити послугу разового вивезення сміття або оформити довгострокову співпрацю

Замовити вивіз сміття в Миколаєві можна, зателефонувавши нам за номерами телефонів, вказаними на сайті компанії. За необхідності наші фахівці нададуть професійну консультацію, допоможуть вирішити всі організаційні питання.

Экстра Эконом