Перевезення холодильника

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  1350x831 0xc35dbb80 2819934521499947042 300x185 - Перевезення холодильника

  Часто господарям будинку чи квартири потрібно перевезти холодильник. Це досить габаритна та чутлива до механічних впливів техніка. Перевезення холодильника замовляють як під час переїзду, так і при транспортуванні з магазину. Цей вид вантажоперевезень потребує певної підготовки. Усі дії виконуються відповідно до інструкцій про перевезення. Якщо вам потрібно перевезти холодильник, в інших містах, зверніться до нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми виконаємо замовлення будь-якої складності.

  Як організовується перевезення холодильників у Києві

  Наша компанія надає за вигідною вартістю послуги автоперевезення при транспортуванні техніки різного розміру та конструкції. У нас можна найняти команду вантажників для вирішення різних завдань. При дачному, квартирному переїзді наші співробітники виконують такі дії:

  Під час автоперевезення вантажу всі роботи виконуються точно за інструкцією. Ми гарантуємо, що всі дії будуть виконані швидко, відповідно до вимог замовника та правил безпечного перевезення.

  Особливості перевезення холодильника

  Перед автоперевезенням потрібно підготувати техніку. Якщо потрібна доставка з Епіцентр, іншого магазину, холодильник упаковується в коробку. Зазвичай це досить габаритний та важкий предмет. Наші співробітники виконають за низькою ціною доставку з Епіцентру чи іншого магазину швидко.

  Іноді у людей, які займаються самостійним перевезенням, можуть виникати проблеми з виносом у дверний отвір. Вивезти холодильник може знадобитися під час переїзду. Щоб автомобільні перевезення особистих речей були виконані швидко, техніку треба правильно підготувати до транспортування:

  Після цього команда наших вантажників спустить упакований холодильник та закріпить його у кузові вантажної машини. У нас можна замовити авто із гідробортом. Це прискорить навантаження, якщо речі важкі та об’ємні чи їх багато. Автомобіль із гідробортом вигідно замовляти при переїзді. Ми виконаємо роботи професійно, оперативно.

  Чому потрібно замовляти послуги вантажників для транспортування холодильника?

  Щоб виконати навантаження, розвантаження, доставку в Києві з Епіцентру або іншого магазину, потрібно найняти вантажників. Наш сервіс авто перевезень у Києві організований так, щоб нашим замовникам було максимально комфортно. Тому бригаду досвідчених вантажників у нас можна замовити разом із вантажним автомобілем. Замовити вантажні автоперевезення у нас можна на вигідних умовах. При цьому в машині залишатиметься одне місце для супроводу холодильника клієнтом.

  Наші працівники виконують транспортування під час перевезення особистих речей, доставку техніки вручну. Без них не обходиться жоден переїзд. У нашій компанії працюють досвідчені, кваліфіковані фахівці, які враховують специфіку вантажу, особливості його транспортування.

  Якщо виконувати вантажно-розвантажувальні роботи самотужки, це часто призводить до низки негативних наслідків:

  У нашій компанії працюють досвідчені фахівці, які проходять спеціальні навчання, виконують усі дії з інструкції. При необхідності ми використовуємо такелаж, спеціальні компоненти кріплення. У нас можна замовити послуги вантажних авто перевезень у зручний для вас час. Команда вантажників при необхідності виконає упаковку, демонтаж та складання. Ми гарантуємо, що вантаж не буде пошкоджено.

  Наша команда прибуде на ваш об’єкт без запізнень. Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нам або замовте зворотний зв’язок. Наш співробітник оперативно передзвонить, уточнить деталі та відповість на ваші запитання. Співробітники прибудуть на вказану адресу для проведення робіт.

  Экстра Эконом