Перевезення холодильника

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Зміна місця проживання або дачний переїзд — досить складна і трудомістка процедура, що передбачає перевезення величезної кількості різних речей. Однією з популярних послуг вважається перевезення холодильника у Києві, замовити яку за найнижчими тарифами можна у транспортній компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ». Ми протягом багатьох років спеціалізуємося на транспортуванні різних видів вантажів автомобільним транспортом і пропонуємо клієнтам скористатися такими перевагами, як:

  Щоб перевезти холодильник у Києві максимально вигідно для клієнтів, наші диспетчери розробляють найоптимальніші маршрути, що дозволяє суттєво знизити транспортні витрати. Транспортування холодильного обладнання здійснюється сучасними маневреними автомобілями різної вантажопідйомності, повністю підготовленими та пристосованими до вантажоперевезень. Вартість перевезення залежить від кількості вантажу, кілометражу, але в нашій компанії вона прийнятна.

  Вантажно–розвантажувальні роботи, пакування холодильників виконується досвідченими, відповідальними вантажниками, що працюють у штаті нашої компанії. Замовити перевезення холодильників будь-яких розмірів по Києву, Київській області та інших містах України можна, зателефонувавши за вказаними на сайті компанії номерами телефонів.

  Экстра Эконом