Перевезення комп’ютера

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  apple imac 300x188 - Перевезення комп’ютера

  Вантажоперевезення вимагають залучення фахівців різних професій. Це водії, логісти, такелажники та вантажники. Але особливо ретельного планування та професіоналізму всієї команди вимагають перевезення техніки, якою є комп’ютер. Це дорогі, досить тендітні пристрої, які вимагають особливо акуратного поводження. Замовити вантажні авто перевезення для транспортування коп’ютера можна в нашій компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ на вигідних умовах.

  Особливості перевезення комп’ютера у Києві

  На відміну від звичайного перевезення особистих речей під час переїзду, транспортування комп’ютера має низку складнощів. Це техніка, яка зазвичай коштує досить дорого. У комплект може входити кілька компонентів. Їхнє пошкодження неприпустимо. Варто враховувати, що ціна доставки з Епіцентру, інших магазинів може бути досить високою. Тож покупці шукають інші варіанти перевезення.

  Наша компанія пропонує спектр послуг з встановлення, збирання та перевезення різних конструкцій, у тому числі комп’ютера. Вам не потрібно вирішувати організаційні питання, що дозволяє повністю присвятити свій час важливішим речам. Наша команда спеціалістів виконає доставку з Епіцентру, інших магазинів техніки, а також переїзди швидко та якісно. Ми добре знайомі з особливостями такого процесу.

  Коли до нас звертаються по вантажоперевезення?

  Якщо вам потрібне автоперевезення вантажу різного обсягу, зверніться до нашої компанії. Ми маємо необхідні ресурси для транспортування комп’ютера, іншої техніки, електроніки. Замовити у нас авто перевезення комп’ютера можна у таких випадках:

  Звертаючись до нашої компанії, ви гарантовано економите свій час та гроші. Ми організували комфортний сервіс автоперевезень у Києві та інших містах України.

  Як організовано обслуговування ЕКСТРА ЕКОНОМ?

  Наша компанія пропонує індивідуальні умови для співпраці, враховуючи побажання та потреби замовника. У разі потреби ми подамо на об’єкт вантажне таксі, щоб ви могли супроводжувати вантаж. У нас можна замовити бригаду вантажників. Ось кілька причин звернутися до нашої компанії:

  Наші співробітники за потреби запакують усі компоненти комп’ютера. Ми використовуємо спеціальні плівки, коробки та інші матеріали. Вантажники швидко та правильно винесуть усі компоненти техніки до машини, зафіксують їх у кузові. За потреби ми спустимо комп’ютер сходами, без ліфта з високих поверхів. Наша команда виконує всі дії злагоджено.

  Як зробити замовлення на транспортування комп’ютера?

  Щоб замовити послуги вантажних авто перевезень, зверніться до нас у зручний для вас час. Наша служба підтримки залишається на зв’язку цілодобово. Зателефонуйте або замовте зворотний дзвінок. Можна заповнити онлайн-форму, вказавши контактну інформацію. Наш менеджер вам оперативно передзвонить, прийме замовлення та погодить усі деталі. Консультанти залишаються на зв’язку цілодобово без вихідних.

  Зателефонуйте нам, щоб поставити запитання щодо умов організації перевезення. За потреби наш вантажний автомобіль прибуде за вказаною адресою протягом півгодини. Можна вибрати зручний час і день для переїзду. Усі деталі з вами погодить наш менеджер по телефону.

  Экстра Эконом