Перевезення кухонної плити

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  1be87cc6264c55d5120ca78a1b3eb5e0 300x200 - Перевезення кухонної плити

  Вантажоперевезення вимагають залучення фахівців різних професій. Злагоджена робота водіїв, логістів, такелажників, вантажників дозволяє отримати добрий результат. При перевезенні кухонної плити важливе ретельне планування та професіоналізм усієї команди. Це дорога, тендітна побутова техніка. При порушенні герметичності внутрішніх трубопроводів електроприладів використання плити стає небезпечним. Замовити вантажні авто перевезення для транспортування побутової техніки можна у нашій компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ на вигідних умовах.

  Коли до нас звертаються для перевезення плити?

  Якщо вам потрібне перевезення особистих речей, побутової техніки, меблів, зверніться до нашої компанії. Ми маємо необхідні ресурси для транспортування газової, електричної плити, духової шафи. Замовити у нас авто перевезення можна у таких випадках:

  Звертаючись до нашої компанії, ви гарантовано економите свій час та гроші. Ціна автомобільних перевезень у нас низька. Ми виконаємо на вигідних умовах доставку з Епіцентру по Києву, Бучу, Ірпінь, Гостомель та інші міста.

  Підготовка плити до перевезення у Києві

  Перед тим, як замовити послуги вантажних авто перевезень, потрібно правильно підготуватися до транспортування. Кухонна плита є важкою, габаритною технікою. Часто сучасні моделі мають блок керування, складну електроніку. Тому потрібна правильна підготовка. Перед перевезенням газової, електричної плити слід виконати такі дії:

  Наша компанія виконає за вигідною вартістю послуги автоперевезення на вигідних для замовника умовах. Щоб швидше завантажити габаритні меблі в кузов, можна замовити авто з гідробортом. Це сучасний механізм, яким оснащені машини різної вантажопідйомності. Автомобіль із гідробортом спрощує навантаження габаритних, важких конструкцій, речей.

  Проблеми при самостійному транспортуванні кухонної плити по Києву

  Наша компанія виконає автомобільні перевезення особистих речей у Бровари, Київ, Вишневе, Ірпінь та інші міста області. Ви можете орендувати вантажний автомобіль або замовити послугу під ключ. Другий варіант вигідніший, тому що всі дії виконають наші співробітники.

  Наші співробітники виконають усі дії злагоджено, професійно. Якщо транспортувати кухонну плиту самостійно, можна зіткнутися з низкою труднощів:

  Ми маємо великий досвід транспортування побутової техніки та інших габаритних вантажів. Це дозволяє нам вирішувати навіть найскладніші завдання у процесі перевезення.

  До нас звертаються приватні та юридичні особи. Можлива оплата за безготівковим або готівкою. Якщо потрібно, то ми підготуємо відповідний пакет документів. ПДВ може бути включено у вартість або оплата проводиться без нього. Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нам або замовте зворотний зв’язок. Наш співробітник оперативно передзвонить, уточнить деталі та відповість на ваші запитання. Співробітники прибудуть на вказану адресу для проведення робіт.

  Экстра Эконом