Перевезення кухонної плити

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Під час квартирного, дачного переїзду обов’язковою процедурою є перевезення кухонної плити, для транспортування якої потрібне використання спеціального автотранспорту. Замовити цю послугу можна у транспортній компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ», яка спеціалізується на різних вантажоперевезеннях не лише по Україні, а й за міжнародними маршрутами.

  Для перевезення ми надаємо сучасні транспортні засоби різної вантажопідйомності, повністю підготовлені та пристосовані для транспортування кухонних плит. До наших переваг належить:

  Залежно від розмірів плити її транспортують за допомогою газелі з довгою або короткою базою, мінібуса, максібуса. Для завантаження/розвантаження ми пропонуємо скористатися послугами професійних вантажників, що працюють у штаті нашої компанії, які також виконають пакування кухонної плити з використанням сучасних пакувальних матеріалів.

  Виконується перевезення кухонної плити найбільш оптимальними маршрутами, що дозволяє істотно знизити транспортні витрати клієнтів. Наша компанія пропонує найнижчі тарифи на перевезення вантажів, вирішення всіх організаційних питань.

  Экстра Эконом