Перевезення пральної машини

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Якщо виникла потреба оперативно, надійно та якісно перевезти пральну машину у Києві, звертайтеся до транспортної компанії «ЕКСТРАЕКОНОМ», яка тривалий час спеціалізується на транспортуванні різних видів вантажів автомобільним транспортом.

  Для перевезення надаються сучасні маневрені транспортні засоби різної вантажопідйомності, повністю підготовлені та пристосовані до перевезення пральних машин:

  1. Газель (з довгою та короткою базою).
  2. Мінібус.
  3. Максібус.

  Щоб перевезення пральної машини у Києві не завдавало зайвого клопоту клієнтам, ми надаємо послуги досвідчених вантажників, які виконають вантажно-розвантажувальні роботи, а також здійснять якісне пакування побутової техніки.

  Наша компанія здійснює оперативну подачу транспортних засобів, що дозволяє виконати доставку холодильників по Києву, Київській області, Харкову, Одесі, Дніпру, Запоріжжю, Львову, Миколаєву, інших містах України своєчасно.

  Наші диспетчери підберуть найбільш підходящий транспортний засіб, розроблять оптимальний маршрут, що дозволить суттєво знизити транспортні витрати клієнтів. Також ми допоможемо вирішити усі організаційні питання.

  Экстра Эконом