Перевезення пральної машини

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  shkaf dlya stiralnoj mashiny v vannoj1 300x225 - Перевезення пральної машини

  Коли власник пральної машини самостійно намагається її перевезти, нерідко відбувається поломка техніки. Це досить об’ємна річ. До того ж, вона важить багато. При доставці з Епіцентру та інших магазинів, при переїзді, які організовуються своїми руками, часто виявляється, що пральна машина зламана. Це складна техніка, яка потребує акуратності під час транспортування. Щоб уникнути непередбачених витрат, варто довірити перевезення особистих речей, нових меблів професіоналам нашої компанії. Ми виконаємо всі дії злагоджено, швидко, гарантуємо збереження вантажу.

  Особливості перевезення пральної машини у Києві

  У нашій компанії можна замовити за ціною доставку з Епіцентру або іншого магазину. Також ми виконаємо транспортування при квартирному, дачному переїзді. Вартість пральної машинки висока, ця техніка має велику цінність.

  Якщо замовляти доставку в Києві з Епіцентру, супермаркету, може не виявитися вільної машини. Звернувшись до нашої компанії, ви замовте машину у зручний для вас час. При цьому вартість автомобільних перевезень у нас низька.

  Наша компанія пропонує спектр послуг з перевезення пральних машин та іншої побутової техніки. Вам не потрібно вирішувати організаційні питання, що дозволяє повністю присвятити свій час важливішим речам. Наша команда фахівців виконає необхідні роботи швидко та якісно. Ми добре знайомі з особливостями такого процесу.

  Що врахувати під час перевезення машини для прання?

  Вартість послуги автоперевезення в нашій компанії низька. Ми оптимізуємо витрати, подамо вантажний транспорт оптимальній вантажопідйомності. Наші співробітники мають великий досвід перевезень. Варто враховувати, що під час транспортування існує великий ризик пошкодити елементи техніки, якщо роботу виконують непрофесіонали.

  Замовити вантажні автоперевезення у нас можна під ключ. Ми запакуємо, винесемо пральну машину у вантажний транспорт, зафіксуємо її у кузові. Перед перевезенням пральної машини слід виконати такі дії:

  Наша компанія виконає за низькою ціною автоперевезення. Пральна машина – досить об’ємний та важкий вид побутової техніки, тому щоб його винести, бажано найняти у нас бригаду вантажників. У нас можна замовити послуги вантажних перевезень, а також комплекс додаткових послуг.

  Навіщо додатково пакувати побутову техніку для транспортування?

  У нашій компанії можна замовити не лише автомобільні перевезення особистих речей, а й якісну упаковку. Використання спеціальних матеріалів дозволяє захистити побутову техніку від наступного:

  Наш сервіс авто перевезень у Києві спрощує та прискорює транспортування. У нас можна замовити послуги пакувальників. Команда досвідчених спеціалістів прибуде на об’єкт протягом 30 хв. Ми подамо вантажне таксі або машину більшої вантажопідйомності.

  Ви зможете перевезти не лише пральну машину, а й інші речі, техніку при переїзді або великих закупівлях. Щоб швидше завантажити габаритну техніку в кузов, можна замовити авто з гідробортом. Це сучасний механізм, яким оснащені машини різної вантажопідйомності. Автомобіль із гідробортом спрощує навантаження габаритних, важких конструкцій, речей.

  Як організовано сервіс від ЕКСТРА ЕКОНОМ?

  Наша компанія пропонує індивідуальні умови для співпраці, враховуючи побажання та потреби замовника. Ось кілька причин звернутися до нашої компанії:

  Наша команда виконує всі дії злагоджено. Зателефонуйте нам, щоб поставити запитання щодо умов організації перевезення. Можна вибрати зручний час і день для переїзду.

  Экстра Эконом