Перевезення телевізора

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  1408969647 1 1200x675 300x169 - Перевезення телевізора

  Однією із затребуваних послуг є перевезення телевізора. Її замовляють як під час переїзду, так і при доставці з Епіцентру або іншого магазину. Транспортування телевізора потребує певної підготовки. Усі дії мають виконуватися злагоджено, за інструкцією. В іншому випадку ризик пошкодження дорогої техніки буде високим. Замовити за низькою ціною доставку з Епіцентр, квартирний переїзд можна в нашій компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми виконаємо замовлення будь-якої складності. Наші співробітники виконують перевезення особистих речей, техніки, меблів з гарантією безпеки.

  Особливості перевезення телевізора у Києві

  Телевізор може бути невеликим або має великий розмір. Це техніка, яка має складну електроніку, відноситься до категорії крихких предметів, що б’ються. У кожному випадку необхідно враховувати особливості пристрою. Це дозволяє зберегти екран, корпус, внутрішні системи та механізми в цілості.

  Переїзд, доставку з Епіцентру, з інших магазинів варто довірити професіоналам нашої компанії. Наша команда спеціалістів має великий досвід проведення транспортування телевізорів та іншої побутової техніки. Ми доставимо такі види телевізорів:

  Ціна автомобільних перевезень у нашій компанії вигідна для всіх замовників. Ми виконаємо доставку оперативно. Замовити вантажні авто перевезення у нас можуть приватні особи та компанії.

  Підготовка телевізора до транспортування Києвом

  Перед тим, як зробити замовлення послуги вантажних авто перевезень, потрібно правильно підготуватися до транспортування. ТБ є важкою, габаритною технікою. Тому потрібна правильна підготовка. Перед перевезенням телевізора слід виконати такі дії:

  Наша компанія виконає за вигідною вартістю послуги автоперевезення на вигідних для замовника умовах. Щоб швидше  завантажити габаритну техніку в кузов, великі об’єми речей при переїзді або комплексній закупівлі техніки можна замовити авто з гідробортом. Це сучасний механізм, яким оснащені машини різної вантажопідйомності. Автомобіль із гідробортом спрощує навантаження габаритних, важких конструкцій, речей.

  Особливості сервісу від ЕКСТРА ЕКОНОМ

  Звернувшись до нашої компанії для виконання авто перевезень, ви заощадите гроші, сили та час. Ми гарантуємо, що телевізор та інша техніка, особисті речі будуть правильно упаковані та зафіксовані у кузові вантажного автомобіля надійно.

  Ми пропонуємо комфортний сервіс автоперевезень у Києві. Замовляючи перевезення у нас, ви отримуєте низку переваг:

  До нас звертаються приватні та юридичні особи. Можлива оплата за безготівковим або готівкою. Якщо потрібно, то ми підготуємо відповідний пакет документів. ПДВ може бути включено у вартість або оплата проводиться без нього.

  Чому до нас вигідно звертатися по вантажоперевезення?

  Наша компанія виконає автомобільні перевезення особистих речей техніки на вигідних для замовника умовах. Навіть під час використання надійної упаковки телевізор потрібно перевозити правильно. Основними вимогами, яких дотримуються наші співробітники, є:

  Перелічені фактори дозволяють стверджувати, що звернення за допомогою у перевезенні техніки, телевізора до професіоналів є найкращим рішенням. Переїзд у цьому випадку буде проведено швидко, з гарантією збереження всіх речей та цінностей. На всіх предметах, що транспортуються, після перевезення не буде ніяких дефектів.

  Зробіть замовлення за телефоном чи на нашому сайті. Консультант врахує особливості та умови вантажоперевезення, запропонує оптимальні умови. Наш сервіс вантажоперевезення працює цілодобово, без вихідних.

  Экстра Эконом