Перевезення телевізора

Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у Києві
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Однією з популярних послуг, які надає транспортна компанія «ЕКСТРАЕКОНОМ», вважається перевезення телевізора, яка виконується під час квартирного чи дачного переїзду. Ми маємо багаторічний досвід у перевезеннях різних видів вантажів, здійснюємо оперативне, надійне, якісне транспортування апаратури з дотриманням усіх норм та вимог.

  Для перевезення надаються сучасні маневрені автомобілі різної вантажопідйомності, повністю підготовлені та пристосовані до транспортування:

  Для зручності клієнтів та позбавлення їх від зайвого клопоту ми пропонуємо скористатися послугами досвідчених вантажників, які виконають якісне пакування телевізора та завантажать/розвантажать у кінцевому пункті призначення.

  Наші диспетчери підберуть автомобіль, що максимально відповідає розміру апаратури, також розроблять найбільш оптимальні маршрути, що дозволить суттєво знизити транспортні витрати на доставку.

  Перевезення телевізора по Києву, Київській області, Харкову, Одесі, Львову, Дніпру, інших містах України буде вигідним завдяки найнижчим тарифам на вантажоперевезення. Крім цього, ми пропонуємо скористатися послугою попутних перевезень, де клієнти оплачують лише свій вантаж, а не все вантажоперевезення.

  Экстра Эконом