Форма заказа услуги

  Грузчики
  Пассажиры
  Дата
  Время
  p1
  Великий автопарк
  Машини для будь-яких вантажних перевезень
  p2
  Фіксована ціна
  Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
  p3
  Терміновість
  Подача авто протягом 30 хв після замовлення
  p4
  Працюємо 24 години
  Перевеземо речі, коли вам зручно
  p5
  Оптимальні ціни
  Найнижчі ціни у місті
  p6
  Зручна оплата
  Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

  Попутні вантажоперевезення є затребуваною послугою, яка потребує комплексної підготовки. Щоб перевезти вантажі різного призначення трасою Київ-Суми, потрібно продумати маршрут, правильно розмістити всі товари, речі в кузові. Після комплексної підготовки вдається значно зменшити ціну. Тому попутні вантажоперевезення меблів, конструкцій, обладнання мають великий попит. Замовити послугу на вигідних умовах можна в нашій компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ.  У нас є всі ресурси, щоб виконати попутні вантажоперевезення особистих речей, техніки, товарів з Києва до Сум недорого та швидко.

  Особливості попутних вантажоперевезень з Києва до Сум

  Попутні вантажоперевезення передбачають перевезення вантажів різних замовників в одному кузові. Це дозволяє знизити витрати клієнтів. Можна організувати, наприклад, попутні вантажоперевезення будматеріалів, особистих речей та офісної техніки. Для цього всі предмети якісно пакують і компактно вантажать у кузов автомобіля.

  Залежно від загального обсягу та маси предметів та конструкцій вибирається транспортний засіб. Замовити попутні перевезення можна з наступних причин:

  Ми зможемо організувати попутні вантажоперевезення негабаритних вантажів. Ми маємо необхідну вантажну техніку. Вільний простір можна заповнити іншими речами, що здешевить транспортування обох замовників.

  Оптимальні умови для перевезення прораховують наші логісти. Вони виконують розрахунок вартості попутних перевезень за різних умов, вибирають оптимальний варіант доставки.

  Що впливає на вартість попутного транспортування Київ-Суми?

  Ціна попутних вантажоперевезень залежить від низки факторів. В нас можна замовити перевезення під ключ. Співробітники нашої компанії запакують, демонтують речі, техніку та встановлять її на нове місце після прибуття.

  Ми виконаємо попутні перевезення дешево. Під час визначення вартості враховуються умови доставки, віддаленість пункту призначення. Враховується тип вантажу, його маса та габарити. Вони можуть бути відносно легкими, наприклад, пінопласт, мінеральна вата, пластикові панелі і т. д. Однак часом потрібно перевозити цеглу, арматуру, виробниче обладнання, керамічну плитку та подібна будівельна продукція. У цьому випадку вантажопідйомність машини буде вищою, що підвищує вартість.

  У нашій компанії працюють досвідчені, кваліфіковані вантажники, водії, логісти. Вони знають, як правильно транспортувати різні товари, особисті речі, конструкції. Це дозволяє зберегти предмети, матеріали під час вантажоперевезення в Суми або Київ, в інше місто. Багато вантажів є тендітними, можуть стати непридатними навіть при найменшому ударі. Ми пропонуємо найкращу ціну вантажоперевезення по Україні до 2 тонн або транспортними засобами більшої вантажопідйомності.

  Правила транспортування вантажу

  Вантажоперевезення до Києва, Сум та доставка вантажів здійснюється відповідно до встановлених правил:

  Відповідальність за збереження вантажу під час усіх етапів транспортування покладається на наших фахівців. Ми гарантуємо, що речі, техніка, матеріали будуть доставлені на об’єкт у справному стані без пошкоджень. Ми надаємо послуги попутних вантажоперевезень високої якості.

  Чому з нами вигідно перевозити попутний вантаж

  Звертаючись до нашої компанії, ви можете не сумніватися, що вантаж буде перевезений акуратно, у необхідний термін. Ціна перевезень залишається доступною для кожного замовника. Завдяки відповідальній, сумлінній роботі ми отримуємо безліч позитивних відгуків, що змогли завоювати хорошу репутацію. До нас звертаються як приватні, так і корпоративні клієнти.

  Ми підберемо відповідний вид транспортного засобу, який дозволить здійснити перевезення з мінімальними витратами. Тому ми гарантовано виконаємо будь-яке завдання, поставлене замовником.

  Задати питання можна нашим консультантам по телефону. Зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок.

  Экстра Эконом