Вивіз б/в холодильників

p1
Великий автопарк
Машини для будь-яких вантажних перевезень
p2
Фіксована ціна
Жодних доплат за пронос, поверховість, розбирання-збирання меблів
p3
Терміновість
Подача авто протягом 30 хв після замовлення
p4
Працюємо 24 години
Перевеземо речі, коли вам зручно
p5
Оптимальні ціни
Найнижчі ціни у Києві
p6
Зручна оплата
Готівковий платіж або безготівковий з ПДВ та без нього

holodil nik retro 33 300x271 - Вивіз б/в холодильників

Згодом стару побутову техніку треба замінити. Для цього потрібно правильно організувати її утилізацію. Не можна виносити холодильник на звичайне звалище для побутових відходів. За це можна отримати штраф. Якщо холодильник знаходиться в робочому стані, його можна не просто вивезти, а отримати за нього гроші. Щоб вивозити б/в холодильник, зверніться до нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ. Ми вивеземо техніку, яка була в експлуатації, на найвигідніших умовах. Ціна послуг нашої компанії низька.

Як вивозять б/в холодильник

При вивезенні старої побутової техніки власники стикаються із низкою складнощів. Винести важку, габаритну техніку самостійно не вдасться. Цю роботу треба виконувати із помічником. А це не завжди можливе. Крім того, при утилізації побутової техніки можуть виникнути такі проблеми:

Після того, як холодильник буде винесено з дому, його потрібно завантажити в машину та відвезти на спеціальний полігон для переробки таких відходів. Такі місця знаходяться за містом, тому доведеться витратити багато часу на вивезення. Набагато простіше та раціональніше звернутися до нашої компанії. Ми виконаємо перевезення вживаної техніки швидко та недорого.

Як проводиться перевезення холодильника

Вивіз б/в холодильника здійснюється відповідно до встановлених правил та інструкцій. Співробітники нашої компанії діють злагоджено, що дозволяє швидко перевезти техніку, звільнивши місце у будинку нового холодильника. Ми надаємо послуги високої якості за прийнятною ціною. Наші співробітники дотримуються таких правил перевезення:

Для вивезення вживаного холодильника використовуються різні види вантажного транспорту. Вибір залежить від обсягу замовлення. Зазвичай вдається компактно скласти всі компоненти в кузов Газелі. Це робить перевезення максимально недорогим.

Якщо потрібно окрім холодильника вивезти й іншу побутову техніку, ми використовуємо машини з великою вантажопідйомністю та об’ємним кузовом. Це дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності.

Замовник може підготувати техніку до транспортування самостійно або звернутися за допомогою до наших співробітників. У нас працюють досвідчені монтажники, вантажники, пакувальники. Це дозволяє вам уникнути складнощів, непередбачених неприємностей. Усі турботи у процесі транспортування ми візьмемо на себе.

Чому вигідно замовити доставку б/в холодильника у нас

У нашій компанії ви зможете замовити різні види вантажоперевезень. Ми гарантуємо, що транспортування, вивіз холодильника або іншої вживаної техніки відповідають встановленим стандартам. Наші фахівці застосовують у ході своєї роботи нові інструменти, матеріали, кріплення. Це дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності.

Наша компанія працює в галузі перевезень багато років. Великий досвід дозволяє нам надавати послуги з вивезення холодильника та інші види транспортування на вищому рівні. Замовте потрібні перевезення за вигідною ціною. Для уточнення інформації про нюанси проведення робіт ви можете зв’язатися телефоном гарячої лінії з нашими менеджерами. Вони дадуть вичерпні відповіді на запитання. Також вони допоможуть оформити заявку, яку буде оброблено оперативно. Найближчим часом ми подамо вантажний автомобіль за вказаною вами адресою.

Зробіть замовлення у зручний для вас час. Наш сервіс працює цілодобово без вихідних. Консультанти залишаються на зв’язку у режимі 24/7. Найближчим часом ми подамо машину, яка перевезе холодильник та іншу не потрібну для вас техніку. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею з нами.

Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок. Наш консультант прийме заявку, надасть роз’яснення. Можна написати нам у формі зворотного зв’язку.

Отзывы
Артем Педашевський
5.0 rating
Все сделали на высшем уровне, быстрая координация, быстрый расчёт( я бы сказал моментальный) прям на выгрузке.
Экстра Эконом